fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Stymulatory Tkankowe

Zadaniem stymulatorów tkankowych jest odnowa i biorestruktura skóry. W tym celu fibroblasty są stymulowane do produkcji białek odpowiedzialnych za gęstość i jędrność skóry (kolagen i elastyna). Rolą stymulatorów jest odbudowa starzejącej się skóry. Skóra twarzy po zabiegu odzyskuje promienny, młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne.

stymulacja tkankowa, stymulatory tkankowe co to jest, stymulator tkankowy cena, stymulator tkankowy, stymulatory tkankowe efekt, stymulatory tkankowe, stymulatory tkankowe gdańsk, stymulatory tkankowe gdansk,

CZYM SĄ STYMULATORY TKANKOWE? 

Stymulatory tkankowe to preparaty iniekcyjne przeznaczone do odbudowy struktury starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa i biorestruktura, co odbywa się poprzez silne pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry. Efektem tego jest przywrócenie skórze dawnej elastyczności, gładkości oraz blasku dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych. Zmarszczki i przebarwienia nie są już widoczne, twarz odzyskuje młodzieńczy i promienny wygląd.

Pośród dostępnych na rynku stymulatorów tkankowych jest wiele rodzajów i producentów. Różnią się one przede wszystkim wskazaniami, trwałością, osiąganymi efektami, mechanizmem działania i składem. Wytwarzane są na bazie takich substancji jak m.in. kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, kwas L-polimlekowy, aminokwasy i polinukleotydy. Rodzaj zastosowanego preparatu zależy od jakości skóry pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań. Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych mogą być wykonywane zarówno u osób młodych, które chcą zatrzymać upływ czasu, jak i u pacjentów dojrzałych z widocznymi już na skórze oznakami starzenia.

STYMULATORY TKANKOWE A WYPEŁNIACZE –  JAKIE SĄ RÓŻNICE? 

Wypełniacze pozwalają uzyskać niemal natychmiastowe wypełnienie bruzd i zmarszczek, więc efekt jest widoczny od razu. Niestety, skutkuje to również krótszym czasem ich działania, przez co osiągnięte rezultaty szybciej znikają i prędzej trzeba wykonać kolejny zabieg lub serię zabiegów. Z kolei w przypadku stymulatorów tkankowych sytuacja jest odwrotna – na efekty trzeba czekać dłużej, ale są one długotrwałe. Dzieje się tak dlatego, że stymulatory pobudzają komórki do odnowy i zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co z kolei wpływa na wygląd i kondycję skóry. To proces w pełni fizjologiczny, ale wymagający więcej czasu na osiągnięcie zadowalających i widocznych rezultatów. Dzięki zastosowaniu stymulatorów efekt jest bardziej naturalny, rysy nie są zmienione, a twarz nie wygląda na “przerysowaną”.

 

 

stymulacja tkankowa, stymulatory tkankowe co to jest, stymulator tkankowy cena, stymulator tkankowy, stymulatory tkankowe efekt, stymulatory tkankowe, stymulatory tkankowe gdańsk, stymulatory tkankowe gdansk,

PROFHILO Stymulatory tkankowe

PROFHILO Stymulatory tkankowe
Produkt został nagrodzony złotą statuetką w kategorii najlepszy zabieg wzmacniający skórę. Jest to preparat zawierający tzw. “molekułę młodości”, która jest hybrydowym połączeniem cząsteczek kwasu hialuronowego. Działa ona silnie biostymulująco na skórę i tkankę podskórną, przyspieszając tym samym zachodzące w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Preparat PROFHILO zawiera aż 64 mg HA i jest to najwyższa dostępna na rynku dawka kwasu hialuronowego, dlatego jest jednym z liderów wśród preparatów stosowanych w zabiegach odmładzających.
Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych PROFHILO pozwala zatrzymać proces starzenia i przywrócić cerze promienny i młody wygląd. Zapobiega wiotczeniu skóry, działa liftingująco, przywraca naturalny kontur twarzy, poprawia napięcie i gęstość skóry oraz redukuje “chomiki”. Co więcej, zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych PROFHILO uważane są za całkowicie bezpieczne i obarczone minimalnym ryzykiem powikłań, ponieważ preparat nie zawiera zbędnych substancji chemicznych, co zapobiega ewentualnym reakcjom alergicznym i podrażnieniom.

Stymulatory tkanek SUNEKOS

Preparaty z serii SUNEKOS stworzone są na bazie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów takich jak walina, lizyna, glicyna, hydroksylizyna, prolina i hydroksyprolina. Kompozycja ta ma za zadanie stymulować regenerację macierzy zewnątrzkomórkowej i intensywnie pobudzać fibroblasty do tworzenia nowych włókien elastyny i kolagenu, czyli najważniejszych białek tworzących “rusztowanie skóry”.

Efektem serii zabiegów z użyciem stymulatorów tkankowych SUNEKOS jest głębokie nawilżenie i regeneracja skóry, wygładzenie widocznych zmarszczek, poprawa gładkości i jędrności oraz delikatna wolumetria twarzy. Cera odzyskuje promienny i młodzieńczy wygląd, blizny znikają, a cienie pod oczami stają się mniej widoczne. Skuteczność stymulatorów tkankowych SUNEKOS została potwierdzona w badaniach klinicznych.

Do zabiegów wykorzystywane są dwie wersje produktu:
SUNEKOS 200– przeznaczony dla młodszych pacjentów z mniej widocznymi oznakami starzenia; wskazany do nawilżania i rewitalizacji skóry, a także redukcji cieni pod oczami;
SUNEKOS 1200– przeznaczony dla starszych pacjentów z oznakami starzenia już wyraźnie widocznymi; zapewnia dodatkowy efekt wolumetryczny.

Stymulatory tkankowe EJAL 40

Jest to preparat zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy nowej generacji. EJAL 40 Tissue Stimulator służy do zagęszczania skóry, poprawy jej napięcia i elastyczności, dzięki czemu przywraca naturalny kontur twarzy. Ponadto EJAL 40 ma działanie odmładzające, odżywiające, nawilżające i rozjaśniające cerę, a stosowany profilaktycznie opóźnia pojawienie się pierwszych oznak starzenia.

Zabieg stymulatorem tkankowym EJAL 40 polega na wstrzyknięciu preparatu tylko w cztery określone punkty na twarzy, co ogranicza dyskomfort pacjenta związany z iniekcjami oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia pozabiegowych skutków ubocznych, takich jak ból, obrzęk, zaczerwienienie czy zasinienie. Ponadto preparat nie zawiera sztucznych dodatków chemicznych, więc jest wysoce bezpieczny i obarczony znikomym ryzykiem powikłań, takich jak reakcja alergiczna.

Stymulatory tkankowe Neauvia

Neauvia Stimulate and Lift to doskonała propozycja dla osób szukających sposobu na ujędrnienie i poprawę jakości skóry.
Zabieg pomaga również wyeliminować chomiki z policzków oraz uzupełnia ubytki związane z zanikiem podskórnej tkanki tłuszczowej.

Na Neauvia Stimulate and Lift zapraszamy szczególnie osoby w wieku 30-40 lat, które zmagają się z:

  • Opadającymi policzkami
  • Utratą młodzieńczego owalu twarzy
  • Wiotkością i elastycznością skóry
  • Cienie pod oczami
  • Widocznymi bruzdami nosowo-wargowymi.

Stymulatory tkankowe HP Cell Vitaran

Polinukleotydy (PN) to substancja, która pobudza naturalny, fizjologiczny mechanizm regeneracji organizmu, przez co wspomaga procesy gojenia uszkodzonych tkanek ze zmniejszeniem blizn i łagodniejszym bólem, ułatwiając odbudowę miejsc o dużej zawartości substancji włóknistej (rozstępy, blizny).

Polinukleotydy stymulują skórę do odbudowy działając na trzy sposoby:

Lifting – wpływają na wzrost i aktywność różnych typów komórek skóry, w tym fibroblastów, adipocytów i osteoblastów. Stymulowana jest produkcja kolagenu typu I i elastyny, co skutkuje zagęszczeniem i liftingiem skóry.
Antyoksydacja – PN zwalczają wolne rodniki, hamują fotostarzenie. Wspomagają regenerację skóry uszkodzonej przez promieniowanie UV.
Nawodnienie – polinukleotydy mają zdolność wiązania wody i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawilżenie macierzy międzykomórkowej. Dzięki temu skóra jest jędrna i nawilżona.

 

Często zadawane pytania dotyczące stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe – na czym polega zabieg? 

Proces leczenia rozpoczyna się od doboru odpowiedniego rodzaju preparatu, który zostanie użyty do zabiegu. Dokonuje się tego na konsultacji lekarskiej poprzedzającej zabieg. Następnie wybrany preparat wprowadzany jest głęboko w skórę za pomocą igły lub kaniuli w wyznaczone miejsca.

Stymulatory tkankowe – jak często wykonywać zabieg? 

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów, każdy w odstępie 4-6 tygodni.

Stymulatory tkankowe – kiedy widać efekty? 

Na ostateczny efekt trzeba poczekać około 1,5 miesiąca od wykonania zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych. Jest to podyktowane tym, że stymulatory mają za zadanie pobudzić skórę do naturalnej regeneracji i samoodnowy poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. W związku z tym efekt końcowy utrzymuje się znacznie dłużej.

Stymulatory tkankowe – na jakie obszary ciała?

Stymulatory tkankowe stosuje się głównie w celu likwidacji pierwszych oznak starzenia lub opóźnienia ich pojawienia się na skórze twarzy, szyi, dekoltu i okolic oczu.

Stymulatory tkankowe – czy zabieg jest bolesny? 

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym przy użyciu specjalnego kremu zawierającego lidokainę. Podczas zabiegu możesz jednak odczuwać lekkie mrowienie lub rozpieranie, ale nie jest to bolesne.

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

 

cennik

Ejal 40 - Stymulator tkankowy

Twarz

650zl

twarz, szyja, dekolt

1100 zl

Sunekos 200 - Stymulator tkankowy

Twarz

650zl

twarz, szyja, dekolt

1100 zl

Profhilo - Stymulator tkankowy

Twarz

950zl

twarz, szyja, dekolt

1700 zl

Neauvia - Stymulator tkankowy

Twarz

650zl

twarz, szyja, dekolt

1100 zl

Sunekos 200 – Stymulator tkankowy

pod oczy

650 zl

HP Cell Vitaran - Stymulator tkankowy

pod oczy

450 zł

Sunekos 200 – Stymulator tkankowy

dłonie

650 zl

Neauvia - Stymulator tkankowy

dłonie

650 zl

Sunekos 1200 - Stymulator tkankowy

Twarz

950 zl
Topp