fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Innowacyjny zabieg  Radiofrekwencji Mikroigłowej RF to jeden z topowych zabiegów estetycznych ostatnich lat na świecie. Określany jako „niechirurgiczny lifting twarzy”, oddziałuje jednocześnie na naskórek i głębokie warstwy skóry, zapewniając znaczną poprawę jędrności i napięcia skóry w dowolnych obszarach ciała, likwidując zmarszczki, korygując owal twarzy, wyrównując jej powierzchnię i udoskonalając koloryt skóry. Nie do zastąpienia w leczeniu blizn czy rozstępów, znacznie przewyższając wszelkie wykorzystywane do tej pory metody.

radiofrekwencja mikroigłowa przed i po ,rf mikroigłowy, radiofrekwencja mikroigłowa,radiofrekwencja mikroigłowa gdańsk, radiofrekwencja mikroigłowa sopot, radiofrekwencja mikroigłowa gdynia, radiofrekwencję mikroigłową,

DLA KOGO ZABIEG RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ? 

Zabieg mikroigłowej fali radiowej polecany jest osobom z oznakami starzenia, takimi jak utrata jędrności, zwiotczała skóra czy widoczne zmarszczki. Efekt termiczny fali radiowej wywołuje zagęszczenie, wygładzenie oraz poprawia elastyczność skóry.

Sprawdza się również doskonale w redukcji blizn potrądzikowych czy rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. To wszechstronny zabieg skierowany zarówno do kobiet, jak i w celu poprawy kondycji wymagającej skóry mężczyzn.

Technologia radiofrekwencji mikroigłowej daje doskonałe efekty w leczeniu zarówno skóry twarzy, jak i innych obszarów ciała – ujędrniając na ten przykład skórę na brzuchu czy w okolicach kolan i ramion. Jest to bardzo dobry zabieg dla osób, które w wyniku odchudzania borykają się z kłopotem zwiotczałej skóry lub rozstępów..

JAK PRZEBIEGA ZABIEG RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ? 

Pierwszym krokiem jest zawsze konsultacja. Właściwa kwalifikacja pacjenta jest podstawą do uzyskania optymalnych efektów. Przy każdym zabiegu wykorzystujemy jednorazowe, sterylne nakładki uzbrojone w bardzo cienkie, nieizolowane lub półizolowane igły. Rodzaj nakładki zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i stopnia zaawansowania problemu. Podczas zabiegu urządzenie wprowadza igły w skórę w bardzo delikatny i kontrolowany sposób, na regulowaną głębokość od 0,5 mm do 3,5 mm, emitując jednocześnie fale radiowe.

Dzięki temu tkanka wokół powierzchni igieł jest podgrzewana, a ten wzrost temperatury w tkance uruchamia procesy naprawcze i stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Takie mikronakłucia wykonywane są równomiernie na całym obszarze zabiegowym.

 

WSKAZANIA:

 • Wiotkość, spadek jędrności twarzy, szyi, dekoltu
 • Korekcja owalu twarzy, opadających policzków tzw. chomików, opadających powiek
 • Zmarszczki i drobne linie (w tym w trudno dostępnych miejscach: górna warga, pod oczami, powieki)
 • Wiotka i mało napięta skóra na dowolnym obszarze ciała (ramiona, piersi, uda, pośladki, brzuch – szczególnie po ciąży lub intensywnym odchudzaniu)
 • Pory rozszerzone
 • Powierzchowne blizny
 • Przebarwienia, hiper- lub hipo-pigmentacja
 • Cera Kupuloza, skóra naczyniowa
 • Rozstępy, cellulit
 • Leczenie nadpotliwości

EFEKTY ZABIEGU :

 • odmładzanie skóry twarzy, szyi, okolic oczu;
 • poprawa kolorytu skóry i jej nawilżanie;
 • regeneracja i rewitalizacja skóry;
 • zmniejszenie zmarszczek;
 • redukcja blizn, przebarwień;
 • remodeling włókien kolagenowych;
 • działanie anti-aging.

REKONWALESCENCJA PO ZABIEGU 

Po wykonaniu zabiegu I-PRF mogą wystąpić niewielkie ślady po ukłuciach, zaczerwienienie, obrzęk i lokalna tkliwość. Jednak wszystkie te objawy są całkowicie normalne i zwykle ustępują w ciągu 2-3 dni.

 

Czy zabieg radiofrekwencji jest bolesny? 

Przed przystąpieniem do zabiegu znieczulamy skórę kremem znieczulającym. Do zabiegów wykorzystujemy bardzo nowoczesną technologię wyposażoną w system delikatnego wprowadzania igieł, co zdecydowanie skraca okres rekonwalescencji po zabiegu, jak również łagodzi dyskomfort podczas zabiegu. Zastosowanie fal o częstotliwości radiowej może spowodować uczucie intensywnego ciepła w skórze – niektórzy odczuwają lekkie pieczenie, a inni delikatne łaskotanie.

 

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa na brzuch po ciąży?

Opiera się na wykorzystaniu kilkudziesięciu mikroigieł w głowicy, które mają zdolność penetracji skóry na głębokość do 3 mm;
jednocześnie następuje objętościowe podgrzanie wszystkich struktur skóry właściwej oraz frakcyjna mikroablacja naskórka.
Zabieg powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, oraz indukuje procesy powstawania nowego kolagenu;
połączenie obu technik (radiofrekwencji i micro-needlingu) pozwala osiągnąć lepsze efekty niż przy stosowaniu każdej z metod osobno;
rf micro-needling działa skuteczniej niż większość klasycznych laserów, ponieważ te sięgają nie głębiej niż 1,7 mm;

radiofrekwencja mikroigłowa przed i po ,rf mikroigłowy, radiofrekwencja mikroigłowa,radiofrekwencja mikroigłowa gdańsk, radiofrekwencja mikroigłowa sopot, radiofrekwencja mikroigłowa gdynia, radiofrekwencję mikroigłową,

Zasada działania

Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest za pomocą wymiennych (jednorazowych dla każdego klienta) kartridży z pozłacanymi igłami o regulowanej długości: od 0,5 mm, do 3,0 mm. Głowice mają powierzchnię zabiegową 1 cm2 i 25 igieł (5×5) na twarz lub 49 igieł (7×7) na ciało.

Szeroki zakres regulacji parametrów pozwala na wykonywanie zabiegów od bardzo delikatnych do bardzo intensywnych.

Dzięki zastosowaniu 25-igłowego nakłuwania, energia cieplna RF może być rozprowadzana tylko wewnątrz skóry właściwej na głębokości odpowiadającej długości igieł z bardzo niewielkim wpływem na naskórek. Grubość igieł 0,3 mm nie powoduje widocznych i trwałych śladów na skórze.

W wyniku zabiegu można zauważyć lekkie zaczerwienienie naskórka w postaci siateczki bardzo podobnej do efektu po zabiegu laserem frakcyjnym. Jednocześnie istnieje bardzo małe ryzyko wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, ponieważ prawie cała energia jest rozprowadzana wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Może pojawić się zaczerwienienie, które znika w ciągu 1-2 dni oraz obrzęk (opuchlizna) skóry, który również znika najpóźniej na drugi dzień.

W porównaniu z zabiegiem laserem frakcyjnym nie ma ryzyka powinowactwa z melaniną, więc nie pojawią się przebarwienia, hipo- lub hiperpigmentacja. Efekt cieplny jest znacznie mniejszy niż w przypadku lasera. RF emituje przez ułamek sekundy ciepło o temperaturze 58-85°C (efekt koagulacji i denaturacji białek), ale głównie w skórze właściwej. W przeciwieństwie do lasera nie występuje zjawisko waporyzacji (odparowania) na naskórku i nie ma ryzyka powstania plam (dziur).

Urządzenie daje naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry widoczny już po pierwszym zabiegu, który można bezpiecznie wykonywać niezależnie od pory roku i karnacji.

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

cennik

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Radiofrekwencja Mikroigłowa RF - Twarz

600 zł

Radiofrekwencja Mikroigłowa RF- Twarz, Szyja

650 zł

Radiofrekwencję Mikroigłową RF- Twarz, Szyja, Dekolt

800 zł
Topp