fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

WODOROWE OCZYSZCZANIE TWARZY

Zabieg wodorowego oczyszczania sprawia, że cera twarzy wygląda na gładką, wypoczętą i promienną. Wodór zwalcza szkodliwe dla skóry wolne rodniki, a ponieważ jego cząsteczki są bardzo małe, łatwo przenika do tkanek skóry. Zwalcza nie tylko szkodliwe związki nieorganiczne, ale również oczyszcza pory, usuwa przebarwienia, wspomaga leczenie stanów zapalnych i przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się skóry. Ponadto, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, a w przeciwieństwie do wielu innych – szybki i przyjemny. Strumień wody wzbogaconej o wodór jest jednocześnie wstrzykiwany pod ciśnieniem i wypuszczany, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i mamy pewność, że wodór został dostarczony do właściwych tkanek.

oczyszczanie wodorowe gdańsk, oczyszczanie wodorowe gdansk, wodorowe oczyszczanie twarzy gdańsk, ,

OCZYSZCZANIE WODOROWE – CO TO JEST? 

Wodorowe oczyszczanie twarzy polega na wprowadzaniu cząsteczek wodoru pod skórę za pomocą strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Wodór to najlżejszy i najmniejszy pierwiastek występujący w przyrodzie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom może skutecznie przenikać do głębszych warstw naskórka, aby neutralizować wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry. Oczyszczanie ułatwia również zjawisko elektroporacji, która otwiera kanały w skórze, ułatwiając dostęp do jej głębokich warstw.

Zabieg pomaga zlikwidować przebarwienia skóry, poprawia jej napięcie i wypłyca drobne zmarszczki. Udowodniono, że oczyszczanie wodorowe ma również korzystny wpływ na trądzik różowaty – skutecznie łagodzi stany zapalne skóry. Zabieg z powodzeniem może być wykonywany u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczyniową lub skłonną do nadmiernego wydzielania sebum. Oczyszczanie wodorowe wspomaga usuwanie zaskórników i innych zanieczyszczeń z porów.

oczyszczanie wodorowe gdańsk, oczyszczanie wodorowe gdansk, wodorowe oczyszczanie twarzy gdańsk, ,

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy

O działaniu wolnych rodników RFT w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu mówi się i pisze bardzo wiele, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, jednak wraz z upływem czasu wytwarza się ich coraz więcej. Nadmiar RFT niszczy białka, lipidy i kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym efektem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, prawidłowy koloryt, napięcie i świeżość. Dlatego warto zdecydować się na wodorowy zabieg oczyszczający na twarz, szyję i/lub dekolt, ponieważ umożliwia on głębokie wprowadzenie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru wiążącego wolne rodniki RFT. To z kolei prowadzi do produkcji dobroczynnej wody i tlenu. Dzięki technologii elektroporacji mamy tu do czynienia z nieinwazyjnym odpowiednikiem mezoterapii. Zastosowanie impulsów elektrycznych tworzy w skórze mikrokanały, które otwierają drogę dla dobranych indywidualnie substancji aktywnych.

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

Wodorowy zabieg oczyszczania skóry - wskazania

Jest to zabieg o dość szerokim spektrum zastosowania, polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można go stosować nawet w przypadku cery trądzikowej, wrażliwej czy naczyniowej. Szczególnie polecany jest w przypadku m.in:

  • oznak przedwczesnego starzenia się skóry,
  • skóry poszarzałej i zmęczonej o nierównym kolorycie,
  • nadmiernego wydzielania sebum w celu uregulowania tego procesu,
  • trądziku, zaskórnikach i rozszerzonych porach,
  • skóra bardzo wrażliwa, nadreaktywna, skłonna do stanów zapalnych.
  • Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy może być wykonywany dla każdego rodzaju cery, niezależnie od pory roku. Jest to nie tylko głębokie i skuteczne złuszczanie, ale może być również
  • kompleksowym rytuałem, wstępem do skutecznych zabiegów anti-aging.

cennik

Oczyszczanie wodorowe twarzy

300 zł

Oczyszczanie wodorowe - twarz, szyja

320 zł

Oczyszczanie wodorowe - twarz, szyja, dekolt

400 zł

Oczyszczanie wodorowe + elektrostymulacja - twarz

+40 zł
Topp