fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Laminacja Brwi Gdansk

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub rosną dość nieregularnie – poznaj laminowanie brwi – innowacyjny zabieg pozwalający nadać kształt i zmienić kierunek niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie. Dzięki temu są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.

Laminacja Brwi Gdansk

 

Laminacja brwi – na czym polega zabieg?

Procedura polega na trwałej zmianie kształtu i kierunku wzrostu włosa dzięki działaniu kwasu tioglikolowego, który wpływa na wiązania dwusiarczkowe. W pierwszym etapie rozrywa je, a potem tworzy nowe. Łuska włosa otwiera się, dlatego w kolejnych etapach zabiegu istotną kwestią jest regeneracja. Obowiązkowe jest stosowanie preparatów silnie regenerujących, zawierających keratynę i oleje roślinne. Ponadto produkty te działają okluzyjnie, uzupełniają wiązania między łuskami, poprawiają kondycję i elastyczność włosów, przywracają właściwe natłuszczenie i nadają włosom połysk. Zastosowanie po zabiegu odpowiednich preparatów do pielęgnacji domowej zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje “cebulki” do wzrostu silnych i pełnych zdrowia włosów. Dopełnieniem zabiegu może być farbowanie, henna oraz regulacja, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientek.

Jakie są efekt po laminowaniu brwi

Laminowanie brwi jest nie tylko zabiegiem kosmetycznym, ale można je również zaliczyć do zabiegów leczniczych. Podczas laminowania włoski nasyca się keratyną. Dzięki temu są grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Czas okiełznać niesforne brwi – wybierz się na zabieg laminowania brwi i zaoszczędź czasu na codziennej stylizacji!

 

Dla kogo zabieg lamincji brwi ?

 • dla osób z długimi, prostymi rzęsami dla osób, których naturalne rzęsy rosną ku dołowi
 • dla osób z opadającą powieką, “smutne oko”
 • dla osób ceniących sobie naturalny wygląd,
 • dla kobiet, które chcą podkręcić i zagęścić swoje naturalne rzęsy
 • dla kobiet, które pragną wyprostować i zdyscyplinować zbyt mocno podkręcone rzęsy, szczególnie w zewnętrznych kącikach, dla osób o słabych i zniszczonych rzęsach
 • dla osób którym nic nie brakuje w rzęsach lub np. chcą zaoszczędzić chwilę rano na ich tuszowanie.
 •  

Czy zabieg laminacji brwi jest bezpieczny?

Zabieg jest w 100% bezpieczny, bezbolesny i relaksujący. Klientka poddaje się temu zabiegowi w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Produkty używane do laminacji i liftingu rzęs nie dotykają i nie drażnią oczu.

W naszym salonie kosmetologicznym PRIVE w Gdańsku znajdziesz odpowiedź jakiej metody użyć aby wykonany makijaż spełniał wszystkie twoje oczekiwania .

 

Jak dbać o “brwi laminowane” po wykonanym zabiegu?

By efekt utrzymał się jak najdłużej, pamiętaj :

 • By w ciągu 24 godzin po zabiegu nie trzeć oczu
 • Należy unikać sauny, basenów
 • Nie należy moczyć rzęs.
 • Nie korzystać z zabiegów parowych.
 • Nie malować rzęs do 24 godzin po zabiegu.
 •  
Przeciwwskazania do zabiegu laminacji brwi
 • Alergiczne choroby oczu
 • Infekcje oczu takie jak: zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • Chemioterapia choroby skóry, urazy skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicach oczu
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne w okolicy oczu
 • Zapalenie rogówki nadwrażliwość oczu
 • Wszelkie schorzenia powodujące drgawki, drżenie lub nietypowe ruchy
 • Ciąża.
 • Soczewki kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je zdjąć przed zabiegiem.

LAMINACJA BRWI GDAŃSK

Laminowanie brwi trojmiasto

Laminowanie brwi i rzęs to zabieg, który bije rekordy popularności wśród mieszkanek Gdańska,Gdyni i Sopotu. Ta zaawansowana odmiana stylizacji brwi jest jednym z wielu zabiegów oferowanych przez nasz salon kosmetyczny w Gdańsku. Laminowanie brwi i rzęs jest przeznaczone dla posiadaczek niesfornych brwi oraz dla pań, które chcą podkreślić rzęsy i nadać swojemu spojrzeniu wyrazistości. 

 

Laminacja brwi cena

Cena za usługę laminacji brwi, na jaką należy się przygotować to 120 zł. Cały zabieg laminacji trwa około 45 minut,

 

Lash lift Gdańsk

Lash lift jest angielska orginalną nazwą zabiegu laminacji brwi i jest ona często spotykana.

 

Umów się teraz

📞  508 856 101  📞

 

Anastazja Brusnitsena o mnie

makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny, makijaz permanentny, makijaż permanentny ust, permanentny, permanentne brwi, permanentny brwi, makijaż permanentny brwi cena, brwi permanentne cena, makijaż permanentny oczu, makijaz permanentny oczu,Nazywam się Anastazja Brusnitsena. Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Kosmetologia jest dziedziną, z którą jestem związana od 7 lat, a makijaż jako forma artystyczna zawsze interesował mnie wyjątkowo. Wykorzystuję zdobytą przez lata wiedzę i umiejętności oraz nieustannie zgłębiam sztukę makijażu permanentnego. Moje studia, liczne kursy i dodatkowe szkolenia dały mi wielokierunkową wiedzę niezbędną do wykonywania zabiegów na tematy tak delikatne jak wygląd i uroda. Szkolę się regularnie u najlepszych mistrzów makijażu permanentnego w Rosji. Wbrew dominującym stereotypom wiedza dotycząca makijażu pochodzi właśnie ze wschodu nie z zachodu. Makijaż permanentny to ogrom wiedzy który regularnie zgłębiam.  

Umów się teraz

 

VIDEO

cennik

Laminacja Brwi

120 zł
Topp