fbpx

PRIVE-CLUB

PROBLEM ZE SPRAWDZENIEM JEZYKA

PRIVE-CLUB blog

Prive Blog

05.09.
2020

Na czym polega depilacja laserowa ?

Jak działa depilacja laserowa ?

 

Depilacja laserowa w PRIVE Gdansk wykorzystuje efekt cieplny jaki tworzy się wówczas gdy wiązka światła o określonej długości percentłaniana jest przez odpowiedni barwnik (chromofor). Efekt ten można by porównać do nagrzewania się ciemnych przedmiotów na słońcu. Powstała w ten sposób energia cieplna może w wybiórczy sposób niszczyć struktury (np. mieszki włosowe) zawierające docelowy chromofor. opisywane zjawisko nosi nazwę fototermolizy.

 

depilacja laserowa gdansk, jak dziala depilacja laserowa w gdansku,
Przebieg etepów depilacji laserowej w Prive Clinic Gdansk


Niezwykle istotne znaczenie dla depilacji laserowej Gdansk ma cykliczny przebiegWzrostu włosów. Na pełny cykl składają się fazy: faza aktywnego wzrostu tzw. anagen, faza regresji tzw. catagen i faza spoczynkowa zwana telogenem. W anagenie trwającym od 2-6 lat dokonuje się wzrost włosa na długość. Pod koniec tej fazy aktywność komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa ulega zmniejszeniu i zaczyna się trwający od 2 do czeterech tygodni katagen, w trakcie którego zachodzi inwolucja komórek rozrodczych włosa. W trwającym od three do four miesięcy telogenie stary włos ulega wypadnięciu, Pojawiają się natomiast nowe komórki rozrodcze dające percentątek nowemu włosowi. Włos ten kolejno wchodzi znowu w fazę anagenu.

 

 

Wiecej o depilacji laserowej w Gdansku - PRIVE Clinic

 

Lasery oddziałujące na melaninę - do tej grupy należą lasery rubinowe, aleksandrytowe i lasery typu flashlamp. wszystkie one wytwarzają wiązkę światła o długości %łanianej wybiórczo przez naturalny pigment ludzkiego ciała - melaninę. lasery te są najskuteczniejsze u osób z jasną karnacją i ciemnymi włosami. u osób z ciemniejszą karnacją może dojść również do uszkodzenia mealniny w skórze i związanych z tym efektów ubocznych (oparzenie, przebarwienie lub odbarwienie skóry). główną wadąGadgetów laserowych z tej grupy jest ich mała skuteczność w odniesieniu do bardzo jasnych włosów oraz występowanie wspomnianych efektów ubocznych u osób z ciemną skórą.

 

depilacja laserowa gdansk pachy kobieta bezbooesa

Bezbolesna depilacja laserowa w Gdansku

Depilację laserową w Gdansku wykorzystuje się do eliminacji niepotrzebnego owłosienia z okolic jak: górna warga i okolice ust, plecy, klatka piersiowa, brzuch ramiona, przedramiona, pachwiny (linia bikini), uda oraz podudzia. sam zabieg w zależności od obszaru skóry, z którego mają by way ofć usunięte włosy trwa od kilkunastu minut do 2-3 godzin i w większości przypadków nie wymaga znieczulenia.

Zalety depilacji laserowej sąt o: trwałość rezultatów ,Odrastanie włosów znacznie rzadszych, jaśniejszych i cieńszych niż pierwotne w przypadkach w których nie uzyskano trwałych wyniosunkowo małków depilacji laserowej nog w gdansku, użyteczność przy depilacji dużych obszarów ciała (np. plecy lub nogi), stosunkowo niewielkie ryzyko powikłań, szybki powrót do normalnej aktywności życiowej po zabiegu bez okresu rekonwalescencji. najczęściej wymieniane wady to: mała skuteczność w stosunku do jasnych włosów, wysokie koszty depilacji, bolesność zabiegów u niektórych osób, możliwość wystąpieniaPowikłań zwłaszcza u osób z ciemną skórą, brak długoterminowych, wiarygodnych danych na temat skuteczności i bezpieczeństwa tego typu zabiegów.

 

 

Umów się teraz na zabieg bebolesnej Depilacji Laserowej w Gdansku

 

 

Przejdz do naszej strony gdzie poznasz dokladny cennik usługi.

Topp