fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: http://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blogkosmetologia

Depilacja Laserowa Gdańsk

W naszym salonie kosmetologicznym stosujemy innowacyjną metodę depilacji SHR Epil Motion służąca do Laserowego usuwania owłosienia polega na trwałym zniszczeniu cebulek włosa oraz ich naczyń krwionośnych za pomocą intensywnych impulsów termicznych .

depilacja laserowa gdansk, depilacja laserowa gdańsk cennik, depilacja laserowa gdańsk groupon, depilacja laserowa gdańsk morena, depilacja laserowa gdańsk ogarna, depilacja laserowa gdańsk opinie, depilacja laserowa gdańsk osowa, depilacja laserowa gdańsk

Innowacyjność depilacji laserowej wykonywanej metoda SHR Epil Motion polega na całkowitym wyeliminowaniu dyskomfortu bólowego i ryzyka poparzeń – przed zabiegiem depilacji laserowejnie ma potrzeby stosowania maści znieczulających. Jesteśmy jedynym salonem w Gdańsku oferującym bezbolesną depilacje laserową. Jest to zaleta przy depilacji laserowej takich stref jak bikini, pachy czy wąsik.

Chcąc skorzystać z depilacji laserowej należy na wybranej partii ciała zachować minimalny odrost włosa o długości od 1 do maksymalnie 3 milimetrów.

Depilację laserową należy wykonywać powtarzając je według indywidualnego doboru i zaleceń kosmetologa.

WAŻNE! Urządzenie na którym pracujemy jest pod stałą opieką techniczną wieloletniego serwisu zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych gancservice.pl, gwarantujemy zatem najwyższą skuteczność terapii dzięki regularnie wymienianej lampie w głowicy zabiegowej.

 

 

ZALETY
 • zminimalizowanie dyskomfortu bólowego
 • kompleksowość- usuwa wszystkie kolory włosów, od czarnego, po rude i jasny blond
 • odpowiedni dla wszystkich typów karnacji
 • eliminacja problemu wrastających włosków już po pierwszym zabiegu
 • dokładność i szybkość
 • bezpieczeństwo również przy opalonej skórze
 • skuteczność- nawet 70% włosów wypada po pierwszym zabiegu
 • spersonalizowanie parametrów zabiegu w zależności od koloru włosa, karnacji skóry, płci oraz odczuć Klienta
 • nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych
 • Na wybranej partii ciała należy zachować minimalny odrost włosa: włos przebity przez skórę, wyczuwalny pod palcem o maksymalnej długości 2 milimetrów.
 • Należy nie opalać skóry na ok 3-5 dni przed zabiegiem. W przypadku bardzo intensywnej opalenizny do zabiegu można przystąpić na około 1-2 tygodnie od ostatniej ekspozycji.
 • Dpilacja Laserowa SHR jest przeznaczona dla osób: o skórze wrażliwej i delikatnej, którą łatwo podrażnia golenie maszynką, wosk, depilator, kremy itp, z zaburzeniami hormonalnymi niosącymi za sobą obfite owłosienie z tendencją do wrastania włosków pod skórę oraz zapaleń okołomieszkowych skóry, uprawiających sport: kolarstwo, pływanie, taniec, chcących posiadać zawsze gładką skórę bez codziennego wysiłku pozbywania się owłosienia domowymi metodami.
 • ciąża, karmienie piersią
 • miesiączka (podczas zabiegu na brzuch)
 • choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia
 • zmieniony kolor skóry: opalenizna, samoopalacz (do 2-5 dni przed zabiegiem)
 • choroby skóry: aktywna opryszczka, obecność zmian barwinkowych albo bielactwo, łuszczyca, liszaj płaski, fotodermatozy, przerwanie ciągłości skóry
 • przyjmowanie ziół: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny
 • stosowanie kremu Retinol, miejscowych maści z antybiotykiem
 • stosowanie leków światłouczulających
 • skłonności do bliznowacenia i przebarwień
 • witamina A i E
 • depilacja woskiem i pęsetą (zaprzestać używania na 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
 • instrumenty medyczne i elektorniczne typu: aparat słuchowy, rozrusznik serca
 • aspiryna i leki rozrzedzające krew, antybiotyki

ZASADA DZIAŁANIA

W przypadku depilacji laserowej mieszek włosowy podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność do regeneracji. SHR jest to technologia bardzo bezpieczna dla fotoepilacji różnych karnacji skóry, umożliwia wykonywanie sesji na pacjentach opalonych, a co najważniejsze jest całkowicie bezbolesna.

depilacja laserowa mężczyzn gdansk, depilacja laserowa gdansk wrzeszcz, skuteczna depilacja laserowa gdansk opinie, skuteczna depilacja laserowa gdansk vectus, depilacja laserowa light sheer gdansk, depilacja laserowa gdansk groupon, depilacja laserowa gdansk tanio, depilacja laserowa gdansk opinie, depilacja laserowa vectus gdansk, gdansk depilacja laserowa, laserowa gdansk depilacja, depilacja laserowa gdansk, depilacja laserowa gdańsk, depilacja laserowa w gdansku, depilacja laserowa pruszcz gdanski, laserowa depilacja starogard gdanski, depilacja laserowa shr gdańsk, bezbolesna depilacja laserowa gdańsk, depilacja laserowa gdańsk opinie, depilacja laserowa gdańsk cennik, depilacja laserowa gdańsk ogarna, depilacja laserowa gdańsk vectus, depilacja laserowa gdańsk przymorze, depilacja laserowa gdańsk morena, ,

Jak działa depilacja laserowa ?
Depilacja laserowa w PRIVE Gdansk wykorzystuje efekt cieplny jaki tworzy się wówczas gdy wiązka światła o określonej długości percentłaniana jest przez odpowiedni barwnik (chromofor). Efekt ten można by porównać do nagrzewania się ciemnych przedmiotów na słońcu. Powstała w ten sposób energia cieplna może w wybiórczy sposób niszczyć struktury (np. mieszki włosowe) zawierające docelowy chromofor. opisywane zjawisko nosi nazwę fototermolizy.
Niezwykle istotne znaczenie dla depilacji laserowej Gdansk ma cykliczny przebiegWzrostu włosów. Na pełny cykl składają się fazy: faza aktywnego wzrostu tzw. anagen, faza regresji tzw. catagen i faza spoczynkowa zwana telogenem. W anagenie trwającym od 2-6 lat dokonuje się wzrost włosa na długość. Pod koniec tej fazy aktywność komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa ulega zmniejszeniu i zaczyna się trwający od 2 do czeterech tygodni katagen, w trakcie którego zachodzi inwolucja komórek rozrodczych włosa. W trwającym od three do four miesięcy telogenie stary włos ulega wypadnięciu, Pojawiają się natomiast nowe komórki rozrodcze dające percentątek nowemu włosowi. Włos ten kolejno wchodzi znowu w fazę anagenu.

Wiecej o depilacji laserowej w Gdansku – PRIVE Clinic
Lasery oddziałujące na melaninę – do tej grupy należą lasery rubinowe, aleksandrytowe i lasery typu flashlamp. wszystkie one wytwarzają wiązkę światła o długości %łanianej wybiórczo przez naturalny pigment ludzkiego ciała – melaninę. lasery te są najskuteczniejsze u osób z jasną karnacją i ciemnymi włosami. u osób z ciemniejszą karnacją może dojść również do uszkodzenia mealniny w skórze i związanych z tym efektów ubocznych (oparzenie, przebarwienie lub odbarwienie skóry). Główną wadą technologi laserowych z tej grupy jest ich mała skuteczność w odniesieniu do bardzo jasnych włosów oraz występowanie wspomnianych efektów ubocznych u osób z ciemną skórą.

PRIVE-CLUB slide

Depilacja Laserowa SHR EPIL MOTION jest najlepszą alternatywą dla dotychczasowych technologii depilacji laserowych zwłaszcza w trudnych przypadkach, takich jak cienkie i jasne włosy, zarówno twarzy i ciała. Jest to technologia depilacji laserowe skuteczna i bezpieczna podczas przenikania energii, a co najważniejsze całkowicie bezbolesna.

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 

Depilacja laserowa – jaki laser wybrać?

Skuteczny i bezbolesny. Laser w technologi Epil Motion którym wykonujemy depilacje laserową w PRIVE spełnia te warunki, dlatego też gwarantujemy jego bezbolesność nawet na takich obszarach jak pachy , bikini , czy delikatne obszary twarzy.Niestety nie wszystkie technologie depilacji laserowej dostępne na trojmiejskim rynku mogą to zagwarantować pomimo ich popularności chociażby w prasie kobiecej.

Depilacja laserowa męska?

Często słyszy się opinie o depilacji laserowej, że nie jest dla mężczyzn. W PRIVE wykonujemy bardzo często depilacje laserową panom. Poniżej w galerii dosętępne są zdjecia męskiej depilacji laserowej.
W PRIVE wykonają państwo męską depilacje laserową a bardzo popularne obszary to miedzy innymi :

 

Czy depilacja laserowa boli ?

Nie. Depilacja laserowa dostępna w PRIVE jest całkowicie bezbolesna. Nawet w najbardziej delikatnych miejscach jest ona bezbolesna.

VIDEO

cennik

Wąsik / baczki

1 zabieg

99 zł

4 zabiegi

396 zł375 złoszczędzasz 21 zł

6 zabiegów

594 zł500 złoszczędzasz 94 zł

Broda / szyja / kark

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

Klatka piersiowa

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

Okolice brodawek

1 zabieg

99 zł

4 zabiegi

396 zł375 złoszczędzasz 21 zł

6 zabiegów

594 zł500 złoszczędzasz 94 zł

Brzuch cały

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

Linia brzucha

1 zabieg

99 zł

4 zabiegi

396 zł375 złoszczędzasz 21 zł

6 zabiegów

594 zł500 złoszczędzasz 94 zł

Bikini / krocze

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

Bikini głębokie / krocze i szpara pośladkowa

1 zabieg

249 zł

4 zabiegi

996 zł900 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1494 zł1200 złoszczędzasz 294 zł

Uda / łydki

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

Pachy / ramiona / przedramiona z łokciem i dłonią / plecy (barki) / plecy (część lędźwiowa) / pośladki

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

Plecy

1 zabieg

249 zł

4 zabiegi

996 zł900 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1494 zł1200 złoszczędzasz 294 zł

Pośladki

1 zabieg

199 zł

4 zabiegi

796 zł700 złoszczędzasz 96 zł

6 zabiegów

1194 zł1000 złoszczędzasz 194 zł

*w cenę wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu oraz enzymatyczne oczyszczenie powierzchni zabiegowej

Wykup Pakiet na drugą partię i otrzymaj na niego 10% DODATKOWEGO RABATU!

Zaproś Koleżankę, obie wykupcie dowolny Pakiet, obie otrzymacie 10% RABATU!

Zaproś dwie lub więcej koleżanek, wykupcie dowolny pakiet, otrzymacie 15% RABATU!

Kupując dowolny pakiet na Depilacje Laserową otrzymujesz 10% RABAT na Endermologie Cavi Lipo Dex

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp