fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Depilacja Laserowa Gdańsk

Szukasz skutecznej depilacji laserowej w Gdańsku?

Marzysz o trwałych efektach i gładkiej skórze bez podrażnień?

Skorzystaj z serii bezbolesnych zabiegów depilacji laserowej w technologii SHR Epil Motion™.

depilacja laserowa mężczyzn gdansk, depilacja laserowa gdansk wrzeszcz, skuteczna depilacja laserowa gdansk opinie, skuteczna depilacja laserowa gdansk vectus, depilacja laserowa light sheer gdansk, depilacja laserowa gdansk groupon, depilacja laserowa gdansk tanio, depilacja laserowa gdansk opinie, depilacja laserowa vectus gdansk, gdansk depilacja laserowa, laserowa gdansk depilacja, depilacja laserowa gdansk, depilacja laserowa gdańsk, depilacja laserowa w gdansku, depilacja laserowa pruszcz gdanski, laserowa depilacja starogard gdanski, depilacja laserowa shr gdańsk, bezbolesna depilacja laserowa gdańsk, depilacja laserowa gdańsk opinie, depilacja laserowa gdańsk cennik, depilacja laserowa gdańsk ogarna, depilacja laserowa gdańsk vectus, depilacja laserowa gdańsk przymorze, depilacja laserowa gdańsk morena, ,

Wystarczy kilka wizyt w salonie kosmetyki laserowej PRIVE, a już nigdy więcej nie użyjesz wosku, jednorazowej maszynki czy depilatora. O efektach, jakie daje ten zabieg, musisz przekonać się sama. Z pewnością poczujesz się o wiele bardziej komfortowo, a Twoja pewność siebie wzrośnie! Gwarantujemy, że bardzo szybko przyzwyczaisz się do tej wygody!

 

 

Technologia Epilacji Laserowej – Epil Motion™

Innowacyjność depilacji laserowej wykonywanej metoda Epil Motion™ polega na całkowitym wyeliminowaniu dyskomfortu bólowego i ryzyka poparzeń – przed zabiegiem depilacji laserowej nie ma potrzeby stosowania maści znieczulających. Jesteśmy jedynym salonem w Gdańsku oferującym bezbolesną depilacje laserową. Jest to zaleta przy depilacji laserowej takich stref jak bikini, pachy czy wąsik.

Ten typ depilacji jest najlepszą alternatywą dla dotychczasowych technologii laserowych zwłaszcza w trudnych przypadkach, takich jak cienkie i jasne włosy, zarówno twarzy i ciała. Jest to technologia depilacji laserowe skuteczna i bezpieczna podczas przenikania energii, a co najważniejsze całkowicie bezbolesna.

 

 

Depilacja laserowa efekty przed i po jednym zabiegu:

Zobacz jakie efekty udało nam się uzyskać po tylko jednym zabiegu depilacji laserowej na bardzo “trudnych” męskich plecach.

   

 

 

Wykonaj pełnowartościowy zabieg depilacji laserowej pach w cenie 49 zł zamiast 249 i przekonaj się o skuteczności naszej technologii laserowej.

( czas promocji i ilość miejsc ograniczona )

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

 

ZALETY
 • minimalizacja dyskomfortu bólowego
 • kompleksowość - usuwa wszystkie kolory włosów, od czarnego do czerwonego i jasnego blondu
 • odpowiedni dla wszystkich typów skóry
 • eliminacja problemu wrastających włosów już po pierwszym zabiegu
 • precyzja i szybkość
 • bezpieczeństwo również w przypadku opalonej skóry
 • skuteczność- nawet 70% włosów wypada po pierwszym zabiegu
 • personalizacja parametrów zabiegu w zależności od koloru włosów, karnacji skóry, płci i odczuć klienta
 • nie wymaga rekonwalescencji w domu
 • Na wybranej części ciała powinien być zachowany minimalny odrost włosów: włosy przebijające się przez skórę, wyczuwalne pod palcem o maksymalnej długości 2 milimetrów.
 • Nie należy opalać się na około 3-5 dni przed zabiegiem. w przypadku intensywnej opalenizny zabieg można wykonać po około 1-2 tygodniach od ostatniej ekspozycji.
 • depilacja laserowa Epil Motion przeznaczona jest dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze, która łatwo ulega podrażnieniom pod wpływem golenia, wosku, depilatora, kremów itp., z zaburzeniami hormonalnymi powodującymi obfite owłosienie z tendencją do wrastania włosków pod skórą
 • ciąża, karmienie piersią
 • miesiączka (podczas zabiegu na brzuch)
 • choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia
 • zmieniony kolor skóry: opalenizna, samoopalacz (do 2-5 dni przed zabiegiem)
 • choroby skóry: aktywna opryszczka, obecność zmian barwnikowych lub bielactwa, łuszczyca, liszaj płaski, fotodermatozy, przerwanie ciągłości skór
 • przyjmowanie ziół: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny
 • stosowanie kremów z retinolem, miejscowych maści antybiotykowych
 • stosowanie leków fotouczulających
 • skłonności do bliznowacenia i przebarwień
 • witamina A i E
 • depilacja woskiem i pęsetą (zaprzestać stosowania na 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
 • aparaty medyczne i elektroniczne, takie jak aparaty słuchowe, rozruszniki serca
 • aspiryna i leki rozrzedzające krew, antybiotyki
 • Czym jest technologia usuwania włosów SHR? SHR™ to po prostu skrót od "Super Hair Removal". Określenie czegoś jako "Super" może brzmieć arogancko i pompatycznie. Nawet tak, gdy zdasz sobie sprawę, co ta innowacja zrobiła dla leczenia, nazywając ją "SHR" jest niedopowiedzeniem. Główna koncepcja polega na tym, że energia dostarczana do obszaru docelowego jest kumulowana. Polega ona na podgrzewaniu skóry w całym leczonym obszarze do punktu, w którym mieszki włosowe ulegają zniszczeniu. Proces ten odbywa się przy użyciu techniki "w ruchu", w której lekarz wykonuje ruchy ślizgowe aplikatorem laserowym po skórze pacjenta. Tak więc, zamiast poddawać każdy mieszek włosowy indywidualnemu działaniu wiązki o dużej mocy, co jest bolesne, SHR wykorzystuje niższą energię z dużą liczbą powtórzeń, aby osiągnąć maksymalne wyniki praktycznie bez bólu. Co więcej, technika "w ruchu" zapewnia lepsze i bardziej jednolite pokrycie oraz minimalizuje ryzyko poparzeń.
 • JAK DZIAŁA SYSTEM SHR Różnice między IPL i długością fali SHR Do zabiegów usuwania włosów, inne systemy wykorzystują fale o długości 640-1200 nm. Jednak mieszek włosowy nie potrzebuje tak szerokiego spektrum światła. My używamy profesjonalnej długości fali 640-950nm. Precyzyjna długość fali nie tylko poprawi wyniki, ale również zmniejszy poziom bólu podczas zabiegu. Rękojeść SHR dostarcza energię świetlną, która stopniowo ogrzewa skórę poprzez układanie impulsów lub technikę ślizgową, aż do dostarczenia idealnej ilości energii do korzenia włosa. Ta nowa technologia ogrzewa mieszek włosowy delikatnie i na dłużej. Oznacza to, że komórki zarodkowe włosa i ich ukrwienie są bezpośrednio ukierunkowane. Mieszki włosowe nie są uszkadzane przez pojedynczy impuls o wysokiej energii, jak w przypadku lasera lub IPL, ale przez powtarzające się stosowanie impulsów o niskiej energii, które stopniowo i na dłużej podnoszą temperaturę skóry właściwej. CZY TO JEST BEZPIECZNE? Laserowe usuwanie włosów jest najpopularniejszym zabiegiem estetycznym służącym do redukcji owłosienia. Przy połączeniu technologii ocenianych medycznie i zatwierdzonych przez FDA z wykwalifikowanymi Specjalistami Skóry i Lasera, depilacja laserowa jest bardzo bezpieczna. Nasi doświadczeni technicy są przeszkoleni na poziomie międzynarodowym i wszyscy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa laserowego. Zapewniamy obszerny proces konsultacji, aby ocenić przydatność, zmniejszyć wszelkie ryzyko i zapewnić najlepszy możliwy rezultat. Nasze maszyny są zatwierdzone przez FDA i CE, a nasz producent jest używany przez profesjonalistów medycznych na całym świecie od wielu lat.

ZASADA DZIAŁANIA - EPILACJA GDAŃSK

W przypadku depilacji laserowej SHR Epil Motion™ mieszek włosowy podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność do regeneracji. SHR jest to technologia bardzo bezpieczna dla fotoepilacji różnych karnacji skóry, umożliwia wykonywanie sesji na pacjentach opalonych, a co najważniejsze jest całkowicie bezbolesna.

depilacja laserowa mężczyzn gdansk, depilacja laserowa gdansk wrzeszcz, skuteczna depilacja laserowa gdansk opinie, skuteczna depilacja laserowa gdansk vectus, depilacja laserowa light sheer gdansk, depilacja laserowa gdansk groupon, depilacja laserowa gdansk tanio, depilacja laserowa gdansk opinie, depilacja laserowa vectus gdansk, gdansk depilacja laserowa, laserowa gdansk depilacja, depilacja laserowa gdansk, depilacja laserowa gdańsk, depilacja laserowa w gdansku, depilacja laserowa pruszcz gdanski, laserowa depilacja starogard gdanski, depilacja laserowa shr gdańsk, bezbolesna depilacja laserowa gdańsk, depilacja laserowa gdańsk opinie, depilacja laserowa gdańsk cennik, depilacja laserowa gdańsk ogarna, depilacja laserowa gdańsk vectus, depilacja laserowa gdańsk przymorze, depilacja laserowa gdańsk morena, ,

Jak działa depilacja laserowa ?

Depilacja laserowa w PRIVE Gdansk wykorzystuje efekt cieplny jaki tworzy się wówczas gdy wiązka światła o określonej długości percentłaniana jest przez odpowiedni barwnik (chromofor). Efekt ten można by porównać do nagrzewania się ciemnych przedmiotów na słońcu. Powstała w ten sposób energia cieplna może w wybiórczy sposób niszczyć struktury (np. mieszki włosowe) zawierające docelowy chromofor. opisywane zjawisko nosi nazwę fototermolizy.
Niezwykle istotne znaczenie dla depilacji laserowej Gdansk ma cykliczny przebiegWzrostu włosów. Na pełny cykl składają się fazy: faza aktywnego wzrostu tzw. anagen, faza regresji tzw. catagen i faza spoczynkowa zwana telogenem. W anagenie trwającym od 2-6 lat dokonuje się wzrost włosa na długość. Pod koniec tej fazy aktywność komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa ulega zmniejszeniu i zaczyna się trwający od 2 do czeterech tygodni katagen, w trakcie którego zachodzi inwolucja komórek rozrodczych włosa. W trwającym od three do four miesięcy telogenie stary włos ulega wypadnięciu, Pojawiają się natomiast nowe komórki rozrodcze dające percentątek nowemu włosowi. Włos ten kolejno wchodzi znowu w fazę anagenu.

Epilacja Gdańsk

Lasery oddziałujące na melaninę – do tej grupy należą lasery rubinowe, aleksandrytowe i lasery typu flashlamp. wszystkie one wytwarzają wiązkę światła o długości %łanianej wybiórczo przez naturalny pigment ludzkiego ciała – melaninę. lasery te są najskuteczniejsze u osób z jasną karnacją i ciemnymi włosami. u osób z ciemniejszą karnacją może dojść również do uszkodzenia mealniny w skórze i związanych z tym efektów ubocznych (oparzenie, przebarwienie lub odbarwienie skóry). Główną wadą technologi laserowych z tej grupy jest ich mała skuteczność w odniesieniu do bardzo jasnych włosów oraz występowanie wspomnianych efektów ubocznych u osób z ciemną skórą.

PRIVE-CLUB slide

Depilacja Laserowa SHR EPIL MOTION jest najlepszą alternatywą dla dotychczasowych technologii depilacji laserowych zwłaszcza w trudnych przypadkach, takich jak cienkie i jasne włosy, zarówno twarzy i ciała. Jest to technologia depilacji laserowe skuteczna i bezpieczna podczas przenikania energii, a co najważniejsze całkowicie bezbolesna.

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

 

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

VIDEO

cennik

Wąsik / baczki / Okolice brodawek

1 zabieg

125 zł

4 zabiegi

500 zł396 złoszczędzasz 104 zł

6 zabiegów

750 zł594 złoszczędzasz 156 zł

Broda / szyja / kark

1 zabieg

124 zł

PAKIET 4 ZABIEGÓW

500 zł396 złoszczędzasz 104 zł

PAKIET 6 ZABIEGÓW

750 zł594 złoszczędzasz 156 zł

Klatka piersiowa / Brzuch cały (linia brzucha gratis) / Plecy

1 zabieg

249 zł

PAKIET 6 ZABIEGÓW

1494 zł1299 złoszczędzasz 195 zł

PAKIET 12 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

2988 zł2299 złoszczędzasz 689 zł

PAKIET 18 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

4482 zł2999 złoszczędzasz 1483 zł

bikini pełne + szpara pośladkowa gratis / szpara pośladkowa / pośladki

1 zabieg

249 zł

PAKIET 6 ZABIEGÓW

1494 zł1299 złoszczędzasz 195 zł

PAKIET 12 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

2988 zł2299 oszczędzasz 689 zł

PAKIET 18 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

4402 zł2999 złoszczędzasz 1403 zł

Uda / łydki

1 zabieg

249 zł

PAKIET 6 ZABIEGÓW

1494 zł1299 złoszczędzasz 195 zł

PAKIET 12 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

2988 zł2299 złoszczędzasz 689 zł

PAKIET 18 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

4402 zł2999 złoszczędzasz 1403 zł

Pachy / Ramiona / Przedramiona z łokciem i dłonią / Cała Twarz

1 zabieg

249 zł

PAKIET 6 ZABIEGÓW

1494 zł1299 złoszczędzasz 195 zł

PAKIET 12 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

2988 zł2299 złoszczędzasz 689 zł

PAKIET 18 ZABIEGÓW (RÓŻNE CZĘŚCI CIAŁA)

4402 zł2999 złoszczędzasz 1403 zł

*w cenę wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu oraz enzymatyczne oczyszczenie powierzchni zabiegowej

Kupując dowolny pakiet na Depilacje Laserową otrzymujesz 10% RABAT na Endermologie Cavi Lipo Dex

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp