Czy wiecie, że trwałą depilację najlepiej rozpocząć jesienią lub zimą ?


Nie bez powodu! Proces trwałego usunięcia włosków z wybranych okolic ciała jest procesem długofalowym ze względu na fazy wzrostu włosa. Dlatego też sugerowana ilość zabiegów to 4-6.

 Rozpoczęcie depilacji jesienią gwarantuje nam uzyskanie pożądanych efektów wraz z rozpoczęciem wiosny 

 


Depilacja jesienią, a najlepiej pod koniec tej pory roku, to najlepszy czas na usuwanie owłosienia. Wszystko dlatego, że jednym z głównych przeciwwskazań do zastosowania lasera jest opalenizna. Należy zrezygnować z opalania przynajmniej 2-3 tygodnie przed depilacją laserową ☝🏼

 


Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielokrotne poddanie go światła lasera . Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii.

 

 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut. Największą skuteczność zabiegów laserowych obserwuje się u osób z jasną karnacją i ciemnymi włosami czyli u statystycznej Polki.

 


Główną zaletą zabiegu jest eliminacja zbędnego owłosienia z dowolnej części twarzy i ciała. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet jak i mężczyzn w dowolnym wieku.

 


Zainteresowani ? Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty! Zacznijcie działać już w październiku, by wiosną i latem cieszyć się idealnie gładką skórą 😍

 
 
 
Czytaj wiecej o depilacji laserowej
 
 

 
 

Dodaj komentarz