Fda (meals and drug administration – organ zajmujący się w united states of the us legalizacją sprzętu medycznego i leków) zezwoliła niektórym producentom laserów do depilacji na posługiwanie się terminem “trwałe zmniejszenie gęstości włosów” (eternal hair cut price), podkreślając jednocześnie, że termin ten nie jest jednoznaczny z “trwałą depilacją” (everlasting hair removal). mimo to wielu producentów i wiele ośrodków zajmujących się usuwaniem zbędnego owłosienia za pomocą deviceówLaserowych posługuje się wcelach marketingowych właśnie tym ostatnim określeniem sugerującym permanentne usunięcie wszystkich włosów z okolicy poddanej depilacji. należy wiedzieć, że w świetle istniejących w chwili obecnej dowodów jest to nadużycie.

 

W przypadku depilacji laserowej mieszek włosowy podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność do regeneracji. SHR jest to technologia bardzo bezpieczna dla fotoepilacji różnych karnacji skóry, umożliwia wykonywanie sesji na pacjentach opalonych, a co najważniejsze jest całkowicie bezbolesna.

 

Depilację laserową należy wykonywać powtarzając je według indywidualnego doboru i zaleceń kosmetologa.

 

Innowacyjność depilacji laserowej wykonywanej metoda SHR polega na całkowitym wyeliminowaniu dyskomfortu bólowego i ryzyka poparzeń – przed zabiegiem depilacji laserowejnie ma potrzeby stosowania maści znieczulających. Jesteśmy jedynym salonem w Gdańsku oferującym bezbolesną depilacje laserową.

 

Należy podkreślić, że jakkolwiek depilacja laserowa uznawana jest powszechnie za procedurę nieinwazyjną, to jednak jest ona zabiegiem medycznym i w związku z tym powinna by usingć wykonywana w odpowiednich warunkach, przez wykwalifikowany personel, pod nadzorem lekarza mimo, że w polsce nie ma takiego wymogu prawnego, i że w wielu miejscach depilacja laserowa traktowana jest jako zabieg kosmetyczny. proszę wziąć pod uwagę, że spełnienie tego kryterium nawet jeśli prowadzi w efekcie do podniesieniaKosztów zabiegu działa z wielu względów na korzyść pacjenta

Dodaj komentarz