Co to jest Nanoplastia włosów ?

Czy wiesz, na czym polega nanoplastia włosów? Zabieg ten jest bardzo popularny za granicą, an od 2019 roku powoli zdobywa popularność w Polsce. Jego głównym założeniem jest wyprostowanie nawet bardzo kręconych I kędzierzawych włosów, co sprawia, że stanowi on dużą konkurencję dla popularnego u nas keratynowego prostowania włosów . Nadal nie brakuje kobiet, którym zależy na tym, aby mieć lśniące, gładkie jak i  mocne włosy. Najczęsciej jednak natura nie jest dla nas tak łaskwa, a włosy wyglądają naprawdę bardzo różnie. I tutaj z pomocą przychodzą różne zabiegi fryzjerskie, w tym keratynowe prostowanie włosów czy – szczególnie ostatnio – nanoplastia włosów. Nanoplastia włosów cena ?

 

Nanoplastia włosów cena ?

Nanoplastia włosów jest zabiegiem fryzjerskim który skutecznie i trwale prostuje nasze włosy. Warto również dodać , że poradzi sobie również  z włosami naprawdę kręconymi, nieposłusznymi jak i  kędzierzawymi czy nawet afro. W trakcie zabiegu nanoplastii w strukturę włosa wprowadzane zostają substancje aktywne, które maja za zadanie zmiene “kształtu włosa”. Ten najnowszy składnie który tak pomrze nam w okiełznaniu włosów , jest karbocysteina oksoacetamidowa. Stanowi ona połączenie kwasu glioksylowego, cysteiny jaki i kwasu octowego.

Nanoplastia a farbowanie  ?

  1. Włosy musza być umyte specjalnym szamponem .
  2. Na świeżo umyte włosy aplikujemy specjalny preparat do nanoplastii, zaczynając od nasady. Następnie na głowę nakładamy czepek.
  3. Po około godzinie należy dokładnie zmyć preparat wodą jak i wysuszyć włosy.
  4. Kolejnym krokiem jest  to wyprostowanie włosów specjalną prostownicą. Do prostowania bierze się wyłącznie cienkie pasma włosów. Każde pasmo należy dokładnie „wygładzić” prostownicą około 5-15 razy, w zależności od stanu włosów.
  5. Na koniec myjemy włosy specjalnym szamponem, nakładamy również maskę.
  6. W pilegnacji domowej stosujemy tylko dostarczone przez producenta kosmetyki aby utrzymać efekt jak najdłuzej

Nanoplastia na zniszczone włosy

Co to jest Nanoplastia włosów ?

Co to jest Nanoplastia włosów ?

Dodaj komentarz