FALA UDERZENIOWA

FALA UDERZENIOWA X-WAVE® BTL

BTL X-WAVE to nowoczesne urządzenie wykorzystujące falę uderzeniową do nieinwazyjnej kontroli cellulitu i poprawy tkanek. Fala akustyczna rozchodzi się po ciele w postaci intensywnych wibracji. Odpowiadają one za rozbijanie tkanki tłuszczowej, napinanie skóry i redukcję cellulitu.
Medycyna estetyczna i kosmetologia zmodyfikowały falę dźwiękową tak, aby dawała jak najlepsze efekty w leczeniu cellulitu. Skuteczność terapii jest potwierdzona, przeprowadzono badania kliniczne, skupiające się na leczeniu i eliminacji różnych defektów kosmetycznych.

Fala Uderzeniowa

Skuteczność zabiegów jest bardzo wysoka. Poprawę napięcia skóry można zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Gwarancją skuteczności jest opatentowana technologia zawarta w głowicy, która podczas zabiegu skupia się na wybranym obszarze ciała. Podczas oddziaływania fali uderzeniowej na ciało, usprawniony zostaje układ limfatyczny, dzięki czemu organizm z łatwością radzi sobie z eliminacją i usuwaniem strzaskanych podczas zabiegu komórek tłuszczowych. Likwidacja cellulitu wynika głównie z działania fali akustycznej na tkankę łączną, która pod wpływem wibracji ulega rozluźnieniu. BTL X-WAVE usprawnia tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Za pomocą jednego urządzenia jesteśmy w stanie osiągnąć wielowymiarowy efekt w szybki i bezbolesny sposób.

Procedura zabiegowa trwa około 30 minut i nie wymaga od pacjenta okresu rekonwalescencji (zdarzają się zasinienia w okolicy poddanej zabiegowi). Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas terapii należy pamiętać o spożywaniu zwiększonej ilości płynów i aktywności fizycznej. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii od 6 do 10 zabiegów z częstotliwością co 2-3 dni. Aby dodatkowo zwiększyć efekty zabiegu, warto bezpośrednio po każdym zabiegu zastosować odpowiedni preparat do ciała zalecony przez kosmetologa..

FALA UDERZENIOWA

Poznaj fale uderzeniową X-Wave BTL®

X-Wave firmy BTL to rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone do nieinwazyjnego ujędrniania skóry. System ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkanki miękkie.

Technologia BTL X-Wave opiera się na komplementarnym działaniu fal akustycznych i elektrycznych. Skuteczność zabiegu gwarantuje również oddziaływanie opatentowanej głowicy na wyznaczony obszar zabiegowy. Terapia X-Wave BTL pomaga w tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia elastyczność i strukturę skóry oraz hamuje procesy starzenia.

X-Wave BTL stosowany jest do ujędrniania, odmładzania skóry i terapii antycellulitowej – doskonale poprawia metabolizm komórkowy – zmniejszając obrzęki i usuwając metaboliczne produkty uboczne.

Jak wygląda zabieg BTL® X-Wave?

Integralnym elementem zabiegu jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z pacjentem przed zabiegiem i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. 

Kolejnym krokiem jest palpacyjna i wizualna ocena grubości tkanki tłuszczowej w celu określenia stopnia cellulitu. Terapeuta rozpoczyna zabieg za pomocą fali akustycznej. Na obszar poddany zabiegowi nakładany jest żel, aby lepiej przewodzić fale. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Ile zabiegów i jak często wykonywać zabiegi?

Już po pierwszym zabiegu następuje zwiększenie elastyczności skóry i redukcja cellulitu. Dla uzyskania maksymalnych efektów należy poddać się serii zabiegów od 4-6, wykonując je 2-3 razy w tygodniu, dzięki czemu skóra stanie się jędrna i gładka, a cellulit zniknie.

Czy zabieg fali uderzeniowej jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, jedynie w miejscach gdzie cellulit jest bardzo zbity można odczuwać lekki dyskomfort.
Cennik

FALA UDERZENIOWA 1 PARTIA

  • 1 zabieg 200 zł
  • Pakiet 4 zabiegi 720 zł
  • Pakiet 6 zabiegów 960 zł

FALA UDERZENIOWA 2 PARTIE

  • 1 zabieg 350 zł
  • Pakiet 4 zabiegi 1260 zł
  • Pakiet 6 zabiegów 1680 zł

FALA UDERZENIOWA 3 PARTIE

  • 1 zabieg 450 zł
  • Pakiet 4 zabiegi 1620 zł
  • Pakiet 6 zabiegów 2160 zł