BANDAŻE AROSHA

BANDAŻE AROSHA PROGRAMY ANTYCELLULITOWE

Bandaże Arosha – dzięki specjalistycznej formule, stanowią doskonałą i skuteczną broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą efektywne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz zwalczające oznaki starzenia się skóry. AROSHA to jedyna światowa marka o tak szerokiej gamie produktów, na którą składają się różnego rodzaju preparaty oraz dwie linie bandaży – przeznaczone do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, dostępnym w PRIVE Gdańsk, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej składnikami aktywnymi. Koncept marki na otulanie ciała zrodził się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało owinięte w kokon z aktywnych składników przyjmuje je znacznie lepiej, bowiem odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Nie działa on więc odwadniająco na tkanki. Dodatkowo bandaż nie uciska skóry, zawinięty w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowany ucisk”.

AROSHA AQUA DRAIN (DRENAŻ))

Wyszczuplanie przez bandażowanie to stworzony przez włoską markę Arosha program mający na celu eliminację problemów pojawiających się na ciele. Każdy program opiera się na owijaniu problematycznych obszarów bandażem nasączonym aktywnymi składnikami, dobranymi odpowiednio do konkretnego problemu klienta. Aqua Drain to zabieg, który ma na celu usunięcie zastojów płynów i toksyn z organizmu. Zwalcza również objawy cellulitu. Wspiera drenaż limfatyczny i krążenie krwi. Daje efekty do – 3 cm, już po pierwszym zabiegu.

AROSHA SLIM CEL (WYSZCZUPLANIE)

Slim Target to kuracja wyszczuplająca, która stymuluje rozkład trójglicerydów, likwiduje obrzęki i pobudza metabolizm poprzez usprawnienie mikrokrążenia krwi.

AROSHA CEL THERM (CELLULIT):

Cel Therm to zabieg zalecany w walce z cellulitem tłuszczowym. Jest to silnie rozgrzewający bandaż, o działaniu wyszczuplającym i pobudzającym rozkład trójglicerydów. Jego zadaniem jest również likwidacja obrzęków, stymulowanie metabolizmu, dzięki czemu pomaga rzeźbić sylwetkę.

AROSHA FIRM UP (UJĘDRNIANIE Z EFEKTEM FRESH)

Firm Up to kuracja ujędrniająca. Pomaga złagodzić objawy spowodowane zatrzymaniem się wody w organizmie i cellulitem. Ma działanie antyoksydacyjne i mocno nawilżające. Jego zadaniem jest ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki.

AROSHA PUSH UP (ZABIEG NA BIUST)

Push Up to zabieg, który widocznie poprawia wygląd biustu, modelując jego kształt. Zagieg skutecznie zwalcza oznaki opadania, utraty sprężystości i jędrności biustu.

AROSHA OEDEMACEL – WALKA Z CELLULITEM OBRZĘKOWYM

Oedemacel to zestaw stworzony do zwalczania cellulitu wodnego i obrzęków. Unikalne połączenie składników, działających synergicznie, zwalcza przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń i gromadzenie się płynów międzykomórkowych.

AROSHA ADIPOCEL – WALKA Z CELLULITEM WŁÓKNISTYM

Adipocel – to zestaw przeznaczony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Jest to połączenie różnych komponentów mających na celu zwalczanie rozrostu adipocytów i deformacji włókien kolagenowych – czynników odpowiadających za powstawanie grudek cellulitowych na skórze.

AROSHA FIRMING – LIFTINGUJĄCO-MODELUJĄCY

Zabieg ujędrniający ma za zadanie podnieść i wymodelować sylwetkę, nadając jej elastyczność. Zabieg ten zapewnia odpowiednie nawilżenie wody w skórze. Szczególnie polecany jako zabieg po okresie odchudzania, ciąży i karmienia piersią. Doskonale nadaje się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja przeciwstarzeniowa.

BANDAŻ AROSHA (45 MIN.) + MASAŻ ANTYCELLULITOWY (30 MIN.)

Zestaw Ujędrniający ma za zadanie podnieść i wymodelować sylwetkę, nadać jej elastyczność. Zabieg ten zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Polecany szczególnie jako kuracja po odchudzaniu, ciąży i karmieniu piersią. Idealnie sprawdza się przy kłopotach z rozstępami oraz jako kuracja przeciwstarzeniowa.

BANDAŻ AROSHA (45 MIN.) + MASAŻ ANTYCELLULITOWY (30 MIN.)

Połączenie zabiegu bandażującego z masażem antycellulitowym problematycznych partii ciała da szybsze i bardziej spektakularne rezultaty na skórze. Etapy zabiegu: kwas glikolowy, ampułka, bandaż, masaż
Cennik
  • AROSHA OEDEMACEL – WALKA Z CELLULITEM OBRZĘKOWYM 290 zł
  • AROSHA ADIPOCEL – WALKA Z CELLULITEM WŁÓKNISTYM 290 zł
  • AROSHA FIRMING – LIFTINGUJĄCO-MODELUJĄCY 290 zł
  • BANDAŻ AROSHA (45 MIN.) + MASAŻ ANTYCELLULITOWY (30 MIN.) 430 zł