OPRAWA OKA

Henna klasyczna brwi i rzęs z regulacją

Podkreślenie oprawy oczu – wzmocnienie koloru brwi i rzęs, nadanie brwiom optymalnego
kształtu dobranego do kształtu twarzy – właściwie wykonane zabiegi upiększające okolic
oczu potrafią odjąć lat, dodać spojrzeniu głębi i wyrazistości.
Klasyczna henna brwi, rzęs oraz regulacja brwi to zabiegi znane i cenione – są alternatywą
dla osób, które nie mogą lub nie chcą decydować się na makijaż permanentny, a chcą
poprawić wygląd okolic oczu.

Henna Pudrowa Gdańsk

Pudrowa henna brwi – na czym polega ten zabieg i jaka jest jego cena?
Mawia się, że brwi są oprawą naszych oczu, dlatego z pewnością warto o nie dbać. Nowatorskim preparatem do ich stylizacji jest pudrowa henna, która nie tylko podkreśla kolor włosków, ale także dogłębnie je odżywia. Dowiedz się, z jakich etapów składa się ten niezwykle popularny zabieg i jaka jest jego cena!

Henna pudrowa – innowacja w stylizacji brwi

Henna pudrowa z całą pewnością przypadnie Ci do gustu, jeśli chcesz w naturalny sposób podkreślić włosy i jednocześnie je odżywić. Ta nowatorska metoda koloryzacji i stylizacji, oparta w całości na naturalnych składnikach, wykonywana jest w coraz większej ilości gabinetów kosmetycznych. Dzięki pudrowej hennie kolor i kształt brwi zostanie podkreślony, a włoski staną się mocne i odżywione – efekt, o którym marzy chyba każda kobieta. Nic dziwnego, w końcu zadbane i wyregulowane brwi potrafią całkowicie zmienić wyraz Twojej twarzy i są najlepszą oprawą dla Twoich oczu.

Henna pudrowa do brwi – jakie są jej zalety ?

Pudrowa Henna do brwi jest bardzo przydatna! Przede wszystkim jest to naturalna farba, która w żaden sposób nie niszczy włoska. W przeciwieństwie do klasycznej henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia nadtlenku wodoru, który ma szkodliwy wpływ na kondycję brwi. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją, dzięki której włoski stają się błyszczące i odżywione. Stylizacja pudrem pozwala również wypełnić luki w miejscach, gdzie brwi są rzadkie, ponieważ jednocześnie barwi skórę. Warto zaznaczyć, że efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż przy użyciu klasycznej preparacji. Pudrowa henna jest bowiem widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet do 6 tygodni. Możesz więc cieszyć się pięknymi brwiami przez długi czas! Jakie są inne atuty sproszkowanej henny do brwi? To także bogata gama kolorystyczna, która pozwala na uzyskanie koloru o różnych odcieniach i tonach, idealnie dopasowanych do urody każdej kobiety. Dzięki temu z efektów zabiegu zadowolone będą nie tylko brunetki, ale również blondynki i panie o rudych włosach. Ponadto, nakładanie pudrowej henny na brwi najczęściej połączone jest z obszerną stylizacją brwi, co umożliwia uzyskanie kształtu dostosowanego do twarzy. Zabieg ten, wykonywany przez doświadczone stylistki, które przeszły odpowiednie szkolenia, z pewnością przyniesie wymierne efekty!

Co powinnaś wiedzieć przed wykonaniem pudrowej henny ?

Czy zastanawiasz się jak przygotować się do zabiegu henny proszkowej brwi w salonie kosmetologicznym PRIVE w Gdańsku? Przed samym zabiegiem warto jest umówić się na próbę uczuleniową, najlepiej na 48 godzin przed zabiegiem. Wtedy będziesz miała pewność, że nie wystąpi u Ciebie żadna reakcja alergiczna. Szczególnie dotyczy to tych kobiet, które nigdy wcześniej nie poddawały się temu zabiegowi, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie farbowały włosów, a także alergików i kobiet w ciąży. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej nie wolno w żadnym wypadku przeprowadzać zabiegu. Przeciwwskazaniami do zastosowania henny w proszku są również stany zapalne oczu, powiek i okolic brwi, choroby skóry, otarcia, urazy, obrzęki, poparzenia słoneczne, a także niedawno wykonane zabiegi złuszczające.

Jaki jest koszt henny pudrowej i jak wygląda zabieg?

Cały zabieg nakładania pudrowej henny i stylizacji brwi trwa około 60 minut i składa się z kilku etapów. Najpierw kosmetyczka dokonuje krótkiej rozmowy z klientką, na podstawie której ustala kształt i kolor brwi. Kolejnym etapem jest oczyszczenie i nawilżenie skóry oraz włosków. Bardzo ważnym krokiem podczas zabiegu jest pełny demakijaż brwi i oczu oraz właściwa pielęgnacja, gdyż henna nie utrzyma się na źle przygotowanej skórze. Następnie dzięki temu niepożądane miejsca wokół włosków nie będą zabarwione. Po nałożeniu henny specjalną szczoteczką, kosmetyczka czeka od kilku do 30 minut, a po tym czasie zmywa preparat z włosków i skóry. Kolejnym etapem zabiegu stylizacji brwi metodą pudrową jest regulacja, polegająca na nadaniu ostatecznego kształtu brwiom za pomocą pęsety, wosku, nici lub pasty cukrowej. Cena zabiegu henny pudrowej w naszym salonie kosmetologicznym w Gdańsku to 100 zł

W naszym salonie kosmetologicznym PRIVE w Gdańsku znajdziesz odpowiedź jakiej metody użyć aby wykonany makijaż spełniał wszystkie twoje oczekiwania .

Jak dbać o “brwi pudrowe” po wykonanym zabiegu?

Po stylizacji pudrową henną warto pamiętać o przestrzeganiu kilku prostych zasad, które pozwolą Ci cieszyć się efektem zabiegu przez długi czas. Przede wszystkim pamiętaj, że ostateczny kolor brwi kształtuje się przez około 24 godziny. Z tego względu przez pierwsze 24 godziny nie powinnaś stosować preparatów do makijażu w okolicy włosków. Należy również powstrzymać się od dotykania i pocierania brwi oraz chronić je przed kontaktem z szamponami i odżywkami do włosów. Po nałożeniu sproszkowanej henny należy również unikać chodzenia na basen i do sauny. Należy także ograniczyć ekspozycję na słońce. Przestrzegając tych kilku prostych zasad efekt zabiegu utrzyma się na Twoich brwiach przez długi czas!

Cennik

HENNA PUDROWA

  • BRWI 100 zł

HENNA BRWI ORAZ RZĘS