OCZYSZCZENIE WODOROWE

WODOROWE OCZYSZCZANIE TWARZY

Zabieg wodorowego oczyszczania sprawia, że cera twarzy wygląda na gładką, wypoczętą i promienną. Wodór zwalcza szkodliwe dla skóry wolne rodniki, a ponieważ jego cząsteczki są bardzo małe, łatwo przenika do tkanek skóry. Zwalcza nie tylko szkodliwe związki nieorganiczne, ale również oczyszcza pory, usuwa przebarwienia, wspomaga leczenie stanów zapalnych i przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się skóry. Ponadto, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, a w przeciwieństwie do wielu innych – szybki i przyjemny. Strumień wody wzbogaconej o wodór jest jednocześnie wstrzykiwany pod ciśnieniem i wypuszczany, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i mamy pewność, że wodór został dostarczony do właściwych tkanek.

OCZYSZCZENIE WODOROWE

OCZYSZCZANIE WODOROWE – CO TO JEST?

Wodorowe oczyszczanie twarzy polega na wprowadzaniu cząsteczek wodoru pod skórę za pomocą strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Wodór to najlżejszy i najmniejszy pierwiastek występujący w przyrodzie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom może skutecznie przenikać do głębszych warstw naskórka, aby neutralizować wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry. Oczyszczanie ułatwia również zjawisko elektroporacji, która otwiera kanały w skórze, ułatwiając dostęp do jej głębokich warstw. Zabieg pomaga zlikwidować przebarwienia skóry, poprawia jej napięcie i wypłyca drobne zmarszczki. Udowodniono, że oczyszczanie wodorowe ma również korzystny wpływ na trądzik różowaty – skutecznie łagodzi stany zapalne skóry. Zabieg z powodzeniem może być wykonywany u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczyniową lub skłonną do nadmiernego wydzielania sebum. Oczyszczanie wodorowe wspomaga usuwanie zaskórników i innych zanieczyszczeń z porów.

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy

O działaniu wolnych rodników RFT w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu mówi się i pisze bardzo wiele, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, jednak wraz z upływem czasu wytwarza się ich coraz więcej. Nadmiar RFT niszczy białka, lipidy i kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym efektem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, prawidłowy koloryt, napięcie i świeżość. Dlatego warto zdecydować się na wodorowy zabieg oczyszczający na twarz, szyję i/lub dekolt, ponieważ umożliwia on głębokie wprowadzenie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru wiążącego wolne rodniki RFT. To z kolei prowadzi do produkcji dobroczynnej wody i tlenu. Dzięki technologii elektroporacji mamy tu do czynienia z nieinwazyjnym odpowiednikiem mezoterapii. Zastosowanie impulsów elektrycznych tworzy w skórze mikrokanały, które otwierają drogę dla dobranych indywidualnie substancji aktywnych.

Jest to zabieg o dość szerokim spektrum zastosowania, polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można go stosować nawet w przypadku cery trądzikowej, wrażliwej czy naczyniowej. Szczególnie polecany jest w przypadku m.in:

 • oznak przedwczesnego starzenia się skóry,
 • skóry poszarzałej i zmęczonej o nierównym kolorycie,
 • nadmiernego wydzielania sebum w celu uregulowania tego procesu,
 • trądziku, zaskórnikach i rozszerzonych porach,
 • skóra bardzo wrażliwa, nadreaktywna, skłonna do stanów zapalnych.
 • zabieg wodorowego oczyszczania twarzy może być wykonywany dla każdego rodzaju cery, niezależnie od pory roku. jest to nie tylko głębokie i skuteczne złuszczanie, ale może być również
 • kompleksowym rytuałem, wstępem do skutecznych zabiegów anti-aging.
Cennik

AQUASURE H2 + PCA zabieg 5-cio etapowy

 • twarz 370 zł
 • Twarz+szyja 430 zł
 • Twarz+szyja+dekolt 500 zł

AQUASURE H2

 • Twarz 199 zł
 • Twarz+szyja 250 zł
 • Twarz+szyja+dekolt 350 zł