MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy w Gdańsku – PRIVE Beauty&Hair

Marzy Ci się cudownie rozluźniający, odmładzający masaż twarzy, po którym wyjdziesz z salonu zrelaksowany i gotowy na resztę tygodnia? Doskonale się składa, bo w PRIVE Beauty&Hair przeprowadzamy najbardziej kompleksowy masaż twarzy w Gdańsku, o którego popularności świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Ponieważ masaż twarzy doskonale pobudza krążenie i wspomaga wchłanianie składników aktywnych znajdujących się w kosmetykach, zalecamy wykonywać go 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z indywidualnie dobranymi przez naszych specjalistów pielęgnacyjnymi kosmetykami. Dodatkowo, polecamy masaż twarzy na zmarszczki i w celu redukcji negatywnych skutków, jakie wywiera na Ciebie stres – wiemy, jak rozluźnić mięśnie, by usunąć napięcie.

Dlaczego masaż twarzy jest tak wartościowym zabiegiem?

Wiesz już, ile mięśni ma Twoja twarz, ale być może nie zdajesz sobie jeszcze sprawy, że masaż twarzy to tak naprawdę swego rodzaju mikro trening dla mięśni! Jeśli będziesz wykonywać go w naszym salonie regularnie, gwarantujemy, że zauważysz ogromną różnicę w napięciu skóry i wyprofilowaniu owalu twarzy. Dodatkowo, dzięki poprawie krążenia skóra pobudzi się do samodzielnej regeneracji, wytwarzając więcej elastyny oraz kolagenu – to dwa ważne białka, które odpowiadają za młody i zdrowy wygląd skóry.

Nie chcesz, by ich produkcja zwolniła? Umów się na wyjątkowy, odmładzający masaż twarzy w Gdańsku. Jeśli zależy Ci na relaksie bardziej niż na niwelowaniu zmarszczek czy efektach regeneracyjnych, gwarantujemy, że nasz wykwalifikowany personel zapewni Ci przyjemny, pełen przyjemnego dotyku i łagodnych zapachów zabieg.

SCHEMAT TERAPII

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zalecamy wykonywać masaże twarzy 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmetykami. Zabieg ten jest szczególnie polecany jako uzupełnienie terapii maszynowych. Efekty są widoczne już po pierwszej serii masaży.

 • MASAŻ TWARZY
 • OPIS ZABIEGU
 • SCHEMAT TERAPII
 • Spowolnienie procesu starzenia się skóry
 • Ujędrnienie, poprawa napięcia i naturalny lifting skóry
 • Rozświetlenie, odżywienie, poprawa kolorytu skóry
 • Spłycenie zmarszczek i rozluźnienie napiętych mięśni twarzy
 • Zmniejszenie obrzęków na twarzy
 • Znacznie poprawia kondycję skóry, rozluźnia napięte mięśnie twarzy oraz opóźnia proces starzenia i spłyca zmarszczki. Ponadto ujędrnia, wygładza i stymuluje układ krążenia, co w widoczny sposób zmniejsza obrzęki i poprawia koloryt cery. Do masażu twarzy wykorzystywane są kosmetyki najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry. Regularnie wykonywane masaże twarzy dają spektakularne rezultaty, a cera zachwyca promiennością i blaskiem.
 • Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zalecamy wykonywać masaże twarzy 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmetykami firmy IMAGE. Zabieg ten jest szczególnie polecany jako uzupełnienie terapii maszynowych, m.in. po zabiegu kriolipolizy podbródka. Efekty są widoczne już po pierwszej serii masaży.
Cennik
 • czas trwania 30 min + maska 200 zł