MEZOTERAPIA IGŁOWA POD OCZY

MEZOTERAPIA IGŁOWA POD OCZY GDAŃSK

Mezoterapia igłowa należy do najczęściej wykonywanych zabiegów iniekcyjnych – i jest wyjątkowo skutecznym sposobem na rewitalizację skóry. Stosowana pod oczy pomaga pozbyć się cieni i opuchlizny. Jak wygląda ten zabieg i kto odnosi z niego największe korzyści?

Mezoterapia igłowa okolic oczu – na czym to polega?

Mezoterapia igłowa to jeden z bardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Odbywa się poprzez wykonywanie serii mikronakłuć, które wywołują w skórze kontrolowane reakcje zapalne. W ten sposób w skórze tworzą się kanały, przez które możemy transportować składniki odżywcze w głąb skóry. Oprócz uszkodzeń mechanicznych, które zmuszają naskórek do regeneracji i odbudowy, istotą tego zabiegu jest praca nad skórą od wewnątrz. Wprowadzamy podczas zabiegu składniki rewitalizujące i nawilżające (m.in. , witaminy i antyoksydanty, peptydy – czy osocze bogatopłytkowe, czyli preparat pobierany z krwi pacjenta). Skład takiego koktajlu może być indywidualnie dopasowany do różnych potrzeb i problemów skóry. Jednak celem mezoterapii okolic oczu jest zawsze stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz odświeżenie i głębokie odżywienie skóry.

Dla kogo mezoterapia okolicy oczu ?

Zabiegi mezoterapii pod oczami zalecane są w przypadku zmarszczek mimicznych, kurzych łapek, cieni i sińców pod oczami. Świetnie sprawdzają się również, gdy skóra wokół oczu jest cienka i sucha, o nierównomiernym kolorycie. Polecamy je również osobom ze skłonnością do obrzęków pod oczami.
MEZOTERAPIA IGŁOWA POD OCZY

Jak wygląda mezoterapia okolicy oczu?

Zabieg mezoterapii pod oczy zazwyczaj trwa kilka minut. Polega na ostrzykiwaniu skóry pod oczami przy pomocy cienkiej igły. Tym sposobem rozprowadzany jest w małych dawkach koktajl rewitalizujący. Te mikro nakłucia nie pozostawiają na skórze widocznych śladów i są łatwe do zamaskowania po zabiegu.

Efekty mezoterapii okolicy oczu

Specjalnie skomponowane koktajle do mezoterapii pod oczy, często na bazie kwasu hialuronowego, poprawiają nawilżenie, napięcie i gęstość skóry. Rezultatem jest wygładzenie drobnych linii i zmarszczek oraz zwiększenie elastyczności skóry w tej okolicy. Mezoterapia okolic oczu poprawia także krążenie, zmniejszając tym samym ilość płynów ustrojowych, które gromadzą się pod oczami w postaci opuchlizny

Najważniejsze pytanie – czy zabieg mezoterapi igłowej okolicy oczu jest bolesny?

Zawsze staramy się aby nasi pacjenci mogli wykonać zabieg mezoterapi igłowej bez odczuwania bólu. Stosujemy bardzo skuteczne, bezpieczne i sprawdzone znieczulenie miejscowe. Bardzo często zabieg jest praktycznie nie odczuwalny. Aby otrzymać taki efekt pamiętaj, żeby poświecić na znieczulenie ok 30-40 min. Bez odpowiedniego znieczulenia zabieg w wrażliwych miejscach będzie bolesny.
Cennik