POLEROWANIE WŁOSÓW HAIR DUSTING SPLIT-ENDER

Split-Ender to unikalny i opatentowany wynalazek, który zrewolucjonizował pielęgnację włosów! Jego unikalna konstrukcja sprawia, że możesz jednym ruchem ręki przejechać nim po włosach, przycinając tylko puszące się, rozdwojone końcówki włosów, które są zmorą każdej fryzury. Split-Ender pozwala przywrócić włosom dawny blask i gładkość bez konieczności ich nadmiernego skracania! Możesz w spokoju zapuszczać włosy i dbać o nie w wygodny sposób, jednocześnie ciesząc się ich długością.

Właściwości: zdecydowanie zdrowszy wygląd włosów, włosy odzyskują dawną witalność zapewnia przycinanie tylko rozdwojonych końcówek, bez utraty długości łatwe, szybkie i bezpieczne w użyciu w porównaniu z nożyczkami.

Co istotne, efekt tego zabiegu jest widoczny natychmiast po jego zakończeniu. Dla osób odrastających (a więc często niesłusznie rezygnujących z obcinania końcówek) pocieszające będzie to, że zabieg polerowania usuwa zniszczone włosy, nie skracając ich długości. Warto zauważyć, że ten sposób upiększania włosów jest bezpieczny, prosty i dokładny. Jeżeli zabieg wykonywany jest przez doświadczonego fryzjera, jest to również gwarancja uzyskania pięknych włosów w znacznie lepszej kondycji. Gdzie w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie wykonasz zabieg polerowania włosów ? Oczywiście wykonasz ten zabieg w naszym salonie fryzjerskim w Gdańsku – PRIVE Beauty &Hair.

Cennik
  • Do Koloryzacji 49 zł
  • Krótkie 90 zł
  • Długie 145 zł
  • Bardzo Długie Włosy 160 zł