fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Peeling kawitacyjny Gdańsk

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

peeling kawitacyjny gdansk, peeling kawitacyjny gdansk

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Jakie korzyści daje peeeling kawitacyjny?

– uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.
– oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych
– w wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy
– usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji
– dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy

Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.
Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

 

ZALETY
 • zabieg jest bezbolesny i bezpieczny
 • brak efektów ubocznych
 • zabieg stosowany do każdego rodzaju skóry
 • zabieg przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów kosmetycznych
 • leczenie trądziku
 • oczyszczenie skóry
 • rozjaśnienie skóry
 • ujędrnienie tkanek, czyli tzw. mikro-masaż
 • usuwanie martwych komórek, zaskórników
 • rozszerzone pory
 • skóra przetłuszczająca
 • skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji
 • trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy)
 • zaskórniki
 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • metalowe implanty w ciele (np. rozrusznik serca)
 • ostry stan zapalny
 • zakrzepowe zapalenie żył

Najczęściej zadawane pytania - peeling kawitacyjny

Jak powstają ultradźwięki?

Ultradźwięki są dźwiękami o bardzo wysokiej częstotliwości, niesłyszalnymi dla ludzkiego ucha. Opierają się na zjawisku fal akustycznych, które polega na rozchodzeniu się zaburzenia gęstości ośrodka, któremu towarzyszą drgania jego cząsteczek. Częstotliwość ultradźwięków mieści się w zakresie od 20kHz do 1GHz.

Poniżej dolnej granicy fale są dźwiękami słyszalnymi dla ludzkiego ucha, natomiast powyżej górnej granicy nazywane są hipersonicznymi. Niektóre gatunki zwierząt (np. nietoperze, delfiny i psy) słyszą dźwięki o tej częstotliwości.

Ultradźwięki znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia i nauki. Są one również szeroko wykorzystywane w medycynie. Ultrasonografia (USG), jedna z podstawowych metod diagnostycznych, opiera się na ultradźwiękach.

Wykorzystuje się je także w urologii do kruszenia dużych kamieni nerkowych, które nie mogą być wydalone w sposób fizjologiczny. Również współczesna medycyna estetyczna dysponuje zabiegami, k których istota opiera się na zjawisku fal ultradźwiękowych.

 

Peeling kawitacyjny Gdańsk?

Peeling kawitacyjny umożliwia oczyszczenie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, głęboko ją odżywiając. Poznajmy wskazania do zabiegu, jego przebieg oraz korzyści, jakie przynosi naszej skórze.

 

Peeling kawitacyjny: jak często go powtarzać?

Dla osób o cerze normalnej, szczególnie tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabiegami, peeling może być wykonany jako jednorazowa wizyta w celu odświeżenia skóry jesienią. W przypadku osób ze skórą problematyczną, dla uzyskania trwałych efektów powinno się wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych, dwutygodniowych lub miesięcznych.

 

Peeling kawitacyjny: cena

Cena pojedynczego zabiegu na skórę twarzy wynosi 110 zł. Wersja rozszerzona uwzględniająca pozostałe partie ciała lub akcesoria będzie kosztować do 190 zł.

VIDEO

cennik

Twarz

110 zł

Twarz + szyja + dekolt

160 zł

Plecy

160-190 zł

Ampułka do zabiegu

40 zł

Maska do zabiegu

50 zł

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp