fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: http://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blogkosmetologia

Mezoterapia igłowa Gdańsk

Mezoterapia igłowa to zabieg niechirurgiczny, który pozwala w szybki sposób przywrócić skórze zdrowy, pełen witalności wygląd.

Zabieg mezoterapii igłowej nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zalezności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi. Polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę małych dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład podawanego koktajlu zależy od potrzeb pacjenta i rodzaju wykonywanego zabiegu. Wśród podawanych substancji aktywnych najczęściej znajdują się: kompleks witamin A, B i C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, minerały, koenzymy, l-karnityna czy kofeina.

ZALETY
 • Potrzeba szybkiej rewitalizacji skóry, szczególnie na twarzy, szyi i dekolcie wzrasta wraz z wiekiem. Coraz częściej zauważamy, że nasza skóra traci młodzieńczą witalność, pod oczami pojawiają się obrzęki i zasinienia, cera szarzeje i wygląda na zmęczoną. Czynniki atmosferyczne, tryb życia, w tym palenie tytoniu, lub nadużywanie alkoholu, ale też intensywna, wielogodzinna praca i brak wystarczającej ilości snu mogą bardzo szybko pogłębić ten stan. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów współczesnej kosmetologii, który dedykowany jest przede wszystkim tego rodzaju kłopotom ze skórą. Mezoterapia błyskawicznie odżywia, nadaje świetlistości cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry.
 • utrata świtlistości i blasku
 • odmłodzenie i odżywienie skóry
 • pojawienie się drobnych zmarszczek, głównie mimicznych
 • wiotka i nienaturalnie zmęczona skóra
 • pojawienie się pod oczami zasinienień i obrzęków
 • pierwsze rozstepy na ciele
 • wyciszenie stanu zapalnego, redukcja rumienia
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • zmniejszenie zmian trądzikowych
 • rozjaśnienie przebarwień
 • zwężenie porów skóry
 • redukcja zmarszczek, silne ujędrnienie
 • zmniejszenie widoczności rozstępów
 • Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą pojawić się również wybroczyny lub siniaczki. Istnieje możliwość wystąpienia rumienia lub obrzęku, który może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu i jest najczęściej wynikiem reakcji skóry na nakłucia bądź alergie. Poza łagodzeniem tych objawów i nieforsowaniem skóry Pacjent nie ma szczególnych wskazań po zabiegu i może właściwie natychmiast wrócić do naturalnego trybu życia.
 • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat
 • cukrzyca
 • stany ropnych i zapalne skóry
 • opryszczka
 • ciąża i karmienia piersią

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną procedurą pozwalającą szybko przywrócić skórze zdrowy, witalny wygląd. W PRIVE Beauty zabiegi mezoterapii igłowej przeprowadzane są przy użyciu tradycyjnej mezoterapii strzykawkowej, mikroigłowej jak i najnowocześniejszego pistoletu do mezoterapii Vital Injector. Aparat gwarantuje doskonałe efekty poprawy kondycji skóry. Całkowicie bezpieczny i bezbolesny, wpływa na długotrwały efekt poprawy struktury skóry. Dokładność, głębokie odżywienie tkanek oraz brak bólu warunkują rewolucyjność aparatu. ujędrnianie skóry, ujędrnianie skóry

Zabieg mezoterapii nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości obszaru poddawanego terapii. Polega zaś na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb Pacjenta oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane substancje aktywne to najczęściej m.in.: kompleks witamin A, B i C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, koenzymy, l-karnityna czy kofeina.

Zabieg dostarcza skórze substancji aktywnych, pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Skóra właściwa otrzymuje niezbędne składniki przyczyniając się do rewitalizacji, odmłodzenia oraz nawilżenia. Skuteczność mezoterapii została także potwierdzona w walce z cellulitem. Dzięki substancjom stosowanym w mezoterapii dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów, produkcji kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia, prawidłowego odżywienia i ujędrniania skóry.
Następuje zwiększenie metabolizmu komórek tłuszczowych, co skutkuje ujędrnieniem skóry i znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, jednak dla uzyskania spektakularnych efektów o Ilości zabiegów decyduje od kosmetologa i na ogół zabiegi wykonuje się co 7 -14 lub 28 dni, co najmniej 4 razy. Dla utrzymania efektów ujędrnionej skóry zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej pół roku. Regularne stosowanie mezoterapii igłowej zapewnia młody wygląd skóry i zabezpiecza przed starzeniem się skóry.

PRIVE-CLUB slide

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

cennik

Cała twarz

400 zł

Okolice ust

300 zł

Oczy

300 zł

Czoło

300 zł

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp