fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Mezoterapia Igłowa Gdańsk

Mezoterapia igłowa to zabieg niechirurgiczny, który pozwala w szybki sposób przywrócić skórze zdrowy, pełen witalności wygląd.

Zabieg mezoterapii igłowej nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zalezności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi. Polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę małych dawek substancji leczniczych w miejsca wymagające odmłodzenia. Skład podawanego koktajlu zależy od potrzeb pacjenta i rodzaju wykonywanego zabiegu. Wśród podawanych substancji aktywnych najczęściej znajdują się: kompleks witamin A, B i C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, minerały, koenzymy, l-karnityna czy kofeina.

ZALETY MEZOTERAPI IGŁOWEJ
 • Potrzeba szybkiej rewitalizacji skóry, szczególnie na twarzy, szyi i dekolcie wzrasta wraz z wiekiem. Coraz częściej zauważamy, że nasza skóra traci młodzieńczą witalność, pod oczami pojawiają się obrzęki i zasinienia, cera szarzeje i wygląda na zmęczoną. Czynniki atmosferyczne, tryb życia, w tym palenie tytoniu, lub nadużywanie alkoholu, ale też intensywna, wielogodzinna praca i brak wystarczającej ilości snu mogą bardzo szybko pogłębić ten stan. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów współczesnej kosmetologii, który dedykowany jest przede wszystkim tego rodzaju kłopotom ze skórą. Mezoterapia błyskawicznie odżywia, nadaje świetlistości cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry.
 • utrata świtlistości i blasku
 • odmłodzenie i odżywienie skóry
 • pojawienie się drobnych zmarszczek, głównie mimicznych
 • wiotka i nienaturalnie zmęczona skóra
 • pojawienie się pod oczami zasinienień i obrzęków
 • pierwsze rozstepy na ciele
 • wyciszenie stanu zapalnego, redukcja rumienia
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • zmniejszenie zmian trądzikowych
 • rozjaśnienie przebarwień
 • zwężenie porów skóry
 • redukcja zmarszczek, silne ujędrnienie
 • zmniejszenie widoczności rozstępów
 • Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą również wystąpić wybroczyny lub siniaki. Istnieje możliwość wystąpienia zaczerwienienia lub obrzęku, który może utrzymywać się przez kilka godzin po zabiegu i jest zwykle spowodowany reakcją skóry na nakłucia lub alergie. Poza złagodzeniem tych objawów i brakiem ucisku na skórę, pacjent nie ma żadnych specjalnych wskazań po zabiegu i może niemal natychmiast wrócić do swojego naturalnego trybu życia.
 • Twoja skóra jest szara, zmęczona i zwiotczała? Czy wymaga on więcej uwagi niż kilka lat temu? Nic dziwnego: z wiekiem skóra zmienia się diametralnie. Stosujesz różne kremy i zabiegi kosmetyczne, pijesz galony wody i nie widzisz żadnych rezultatów? Nie martw się! Medycyna estetyczna może rozwiązać ten problem dzięki mezoterapii - zabiegowi stworzonemu dla osób takich jak Ty!  Mezoterapia jest zabiegiem dla osób, które oczekują znacznie skuteczniejszych i szybszych efektów niż oferują kremy i alternatywne metody anti-aging. Jest to doskonały sposób na zapobieganie pierwszym oznakom starzenia się skóry - efekt ten uzyskuje się dzięki podawaniu substancji nawilżających, takich jak witaminy czy kwas hialuronowy.  Mezoterapia stosowana jest w następujących celach: nawilżanie i odmładzanie skóry (poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz metabolizmu komórkowego), leczenie cellulitu, leczenie wypadania włosów, leczenie rozstępów, leczenie blizn przerostowych (keloidów). Mezoterapia wykonywana jest zazwyczaj w sesjach, z których każda składa się z kilku zabiegów. Mezoterapia może być wykonywana tylko przez lekarza przy użyciu igły i strzykawki lub specjalnego pistoletu do mezoterapii. Śródskórne lub podskórne iniekcje różnych substancji stymulują metabolizm komórkowy, zwiększając tworzenie kolagenu i elastyny. Wybór składników aktywnych zależy od rodzaju leczenia i potrzeb pacjenta. Zabiegi mogą być wykonywane na twarz lub ciało.
 • Mezoterapia gdańsk Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Jest to zabieg, który likwiduje zmarszczki i niedoskonałości poprzez wstrzykiwanie punkt po punkcie niewielkich ilości substancji odżywczych w określony obszar ciała.  Za pomocą igły do skóry wprowadzane są składniki odżywcze takie jak witaminy, mikroelementy, aminokwasy czy kwas hialuronowy.mezoterapia gdańsk cennik Mezoterapia powoduje intensywne nawilżenie skóry, odmłodzenie oraz zwiększenie jej napięcia i elastyczności. Dzięki sposobowi podawania następuje mobilizacja tkanek do odbudowy i zwiększonej produkcji kolagenu oraz stymulacja metabolizmu komórkowego.
 • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat
 • cukrzyca
 • stany ropnych i zapalne skóry
 • opryszczka
 • ciąża i karmienia piersią

SZCZEGÓŁY ZABIEGU mezoterapia mikroigłowa gdańsk

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg, który pozwala w szybki sposób przywrócić skórze zdrowy, pełen witalności wygląd. W PRIVE Beauty zabiegi mezoterapii igłowej przeprowadzane są przy użyciu tradycyjnej mezoterapii strzykawkowej, mezoterapii mikroigłowej oraz najnowocześniejszego pistoletu do mezoterapii Vital Injector. Urządzenie gwarantuje doskonałe efekty w poprawie kondycji skóry. Całkowicie bezpieczne i bezbolesne, wpływa na długotrwały efekt poprawy struktury skóry. Dokładność, głębokie odżywienie tkanek oraz brak bólu decydują o rewolucyjnym charakterze urządzenia. ujędrnianie skóry, ujędrnianie skóry

Przygotowanie do zabiegu mezoterapii

Zabieg mezoterapii nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę małych dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład podawanego koktajlu zależy od potrzeb pacjenta i rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane substancje aktywne to najczęściej takie jak: kompleks witamin A, B i C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, minerały, koenzymy, l-karnityna czy kofeina.

Mezoterapia igłowa efekty i korzyści

Zabieg dostarcza skórze substancji aktywnych, stymulujących jej naturalne procesy regeneracyjne. Skóra właściwa otrzymuje niezbędne składniki przyczyniające się do rewitalizacji, odmłodzenia i nawilżenia. Skuteczność mezoterapii została potwierdzona również w walce z cellulitem. Dzięki substancjom stosowanym w mezoterapii następuje poprawa metabolizmu komórkowego, stymulacja fibroblastów, produkcja kolagenu i elastyny, poprawa mikrokrążenia, właściwe odżywienie i ujędrnienie skóry.

PRIVE-CLUB slide

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

cennik

Cała twarz

400 zł

Okolice ust

300 zł

Oczy

300 zł

Czoło

300 zł

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp