fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: http://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blogkosmetologia

Lipoliza iniekcyjna Gdańsk - laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej Dermaheal LL

Lipoliza czyli usuwanie tłuszczu preparatem Aqualyx oraz Dermaheal LL.

CO TO JEST LIPOLIZA INIEKCYJNA?
Lipoliza iniekcyjna czyli adipocytoliza to niechirurgiczne usuwanie nadmiaru tłuszczu, który nagromadził się w niektórych miejscach takich jak np. brzuch, podbródek, bryczesy czy boczne części tułowia. Nie jest to zabieg odchudzający, który zmniejsza wagę ciała, tylko usuwający miejscowy tłuszczyk.

Zabieg polega na podaniu do tkanki tłuszczowej płynu ( Dermaheal LL) powodujący rozrywanie błon komórek adipocytów czyli komórek tkanki tłuszczowej. Następnie rozpuszczony tłuszcz transportowany jest do wątroby, a jego metabolity zostają wydalane z organizmu.

Lipoliza jest łagodnym i równomiernym usuwaniem tłuszczu, a co najważniejsze tłuszcz raz usunięty nie powraca. Najlepsze efekty uzyskuje się u osób, które ćwiczą fizycznie oraz stosują dietę, która nie pozwala przytyć.

Jeśli po lipolizie a nawet po liposukcji pacjenci nie ograniczają spożycia tuczących pokarmów i tym samym tyją to po pewnym czasie komórki tłuszczowe zwiększają swoją objętość do maksymalnych rozmiarów, są „napakowane po brzegi tłuszczem”. To daje sygnał do specjalnych komórek tkanki tłuszczowej zwanych komórkami macierzystymi, z których mogą wytworzyć się nowe komórki tłuszczowe aby gromadzić w sobie lipidy. To tłumaczy dlaczego u osób mających predyspozycję do tycia i nieprzestrzegających diety po liposukcji i lipolizie może na nowo wytworzyć się tłuszcz w miejscach, gdzie go usunęliśmy.

Dodatkowo aby zwiększyć skuteczność jak przyśpieszyć efekt niszczenia komórek tłuszczowych często terapie łączymy z CAVI LIPO Dex . Zabiegi proponujemy w korzystnych cenowo Pakietach. Ceny pakietów przy terapiach łączonych ustalmy indywidualnie i wychodzą one nawet o 45% taniej w porównaniu do pojedynczego zabiegu.

PRZEBIEG
 • Po przeprowadzeniu wywiadu określane są miejsca nadmiaru tłuszczu i podaje się igłą preparat do tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj wykonuje się od 2 do 4 zabiegów. Na rezultaty trzeba poczekać okoła miesiąca po zabiegu. W tym czasie należy odciążać wątrobę – spożywać lekkostrawne posiłki i pić dużo wody.
 • brzuch
 • podwójny podbródek
 • biodra
 • bryczesy
 • fałdy na plecach
 • okolica pośladkowa
 • wewnętrzna strona ud i kolan
 • tłuszczaki
 • inne okolice nadmaru tłuszczu, które trudno usunąć ćwiczeniami fizycznymi
 • choroby nerek i wątroby
 • nieuregulowana choroba tarczycy
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • stałe przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • nadmierna otyłość
 • ciąża i karmienie piersią
 • Zaleca się picie dużej ilości wody mineralnej przez okres około tygodnia. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i tkliwa przy dotyku. Obszary poddane zabiegowi można masować w celu przyśpieszenia efektu. Bradzo przydatne jest zastosowanie masaży oraz zabiegów z falami radiowymi okolicy poddanej zabiegowi.

DERMAHEAL LL

Zabieg z użyciem Dermaheal LL trwa kilka, do kilkunastu minut i jest praktycznie bezbolesny. Polega na wykonaniu serii mikronakłuć obszarów objętych cellulitem lub nagromadzoną tkanką tłuszczową w celu dostarczenia składników aktywnych. Innowacyjny skład preparatu, zawierający m.in. unikalne peptydy biomimetyczne, aminokwasy oraz L – karnitynę, wspomaga rozpad komórek tłuszczowych w tkance podskórnej, stymuluje usuwanie toksyn oraz poprawia mikrokrążenie.

ZASTOSOWANIE:
– redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
– leczenie cellulitu
– regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry

AKTYWNE SKŁADNIKI:
– aminokwasy
– multiwitaminy
– minerały
– peptydy biomimetyczne

Dermaheal LL to pobudzający usuwanie tłuszczu koktajl o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Dermaheal LL może być stosowany na całe ciało, również do redukcji drugiego podbródka, przywracając napięty owal twarzy. Zaleca się przeprowadzenie min. 4-5 zabiegów w odstępach dwutygodniowych, a następnie wykonuje się kilka zabiegów przypominających w zależności od kondycji skóry.

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

cennik

Brzuch

od 500 zł

Pośladki

od 500 zł

Uda

od 500 zł

Podbródek

350 zł

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp