fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Lipoliza iniekcyjna Gdańsk -Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku.

Lipoliza iniekcyjna Gdańsk

Czy można pozbyć się nadwagi skutecznie, bez wysiłku, a przy tym całkowicie bezpiecznie? Oczywiście, że można! I nie chodzi tu o kolejną „dietę cud”, ale o profesjonalny zabieg medycyny estetycznej. Szybka utrata kilku centymetrów w obwodzie talii czy ud to dobry, bo bardzo motywujący początek regularnego dbania o sylwetkę.

Lipoliza iniekcyjna brzuch Gdańsk

Lipoliza iniekcyjna to nic innego jak nieinwazyjne modelowanie sylwetki polegające na wstrzykiwaniu substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu iniekcji powstaje celowy i kontrolowany łagodny stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Spuchnięte” komórki pękają, a uwolniony z nich tłuszcz przechodzi do krwi, z którą wędruje do wątroby, gdzie jest rozkładany, a następnie wydalany z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, wykonywanym przez lekarza i nie wymagającym od pacjenta specjalnego przygotowania. Po wstrzyknięciu preparatu zwykle pojawia się zaczerwienienie i obrzęk, czasem zasinienie po nakłuciach igłą. Obszar poddany zabiegowi staje się bardziej wrażliwy na dotyk lub ucisk, może wystąpić również swędzenie skóry lub lekki ból. Reakcja ta utrzymuje się zwykle przez kilka dni po zabiegu. Dolegliwości te można ograniczyć poprzez przyjmowanie leków antyhistaminowych i tradycyjnych środków przeciwbólowych.

Efektem zabiegów lipolizy serii zabiegów jest zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu iniekcji. W przypadku małej ilości tkanki tłuszczowej zazwyczaj wystarczą 2-3 zabiegi, aby to osiągnąć. Jeśli jednak tkanka tłuszczowa jest gęsta i obfita, ilość zabiegów musi być znacznie większa. Odstępy między nimi powinny wynosić 3 – 4 tygodnie. Jako terapię uzupełniającą polecamy masaż limfatyczny, który przyspieszy usuwanie tłuszczu z komórek i ułatwi jego transport przez naczynia limfatyczne.

Dodatkowo aby zwiększyć skuteczność jak przyśpieszyć efekt niszczenia komórek tłuszczowych często terapie łączymy z ENDERMOLOGIĄ – CAVI LIPO Dex . Zabiegi proponujemy w korzystnych cenowo Pakietach. Ceny pakietów przy terapiach łączonych ustalmy indywidualnie i wychodzą one nawet o 45% taniej w porównaniu do pojedynczego zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna ramiona

W pierwotnych założeniach lipoliza iniekcyjna miała być alternatywą dla liposukcji i służyć modelowaniu sylwetki. Szybko okazało sie jednak, że wstrzykiwany podczas zabiegu preparat fosfatydylocholiny pozwala pozbyć się nie tylko tzw. boczków i innych fałd opornych na dietę i ćwiczenia, ale także tłuszczu z podwójnego podbródka.

Lipoliza iniekcyjna opinie

Lipoliza jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i niedrogim, wykonywanym przez lekarza. Dlatego też pacjenci są nim tak bardzo zaciekawieni. Jest to najnowocześniejsza metoda w medycynie estetycznej, pozwalająca na trwałe pozbycie się tkanki tłuszczowej. Dając bardzo szybkie jak i bezpieczne rezultaty powoduje zadowolenie pacjentów i pozytywne ich opinie.

Lipoliza podbródka

Lipoliza podbródka to niechirurgiczny zabieg mający na celu likwidację drugiego podbródka. Polega on na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową podbródka preparatu z fosfatydylocholiną, substancją, która rozpuszcza komórki tłuszczowe. Uwolniony tłuszcz trafia następnie do wątroby, a następnie w wyniku procesów metabolicznych jest wydalany z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna podbródka cena

Cena lipolizy na podbródek za jeden zabieg to ok 350zł , dokładny cennik znajdziesz poniżej.

PRZEBIEG
 • Po przeprowadzeniu wywiadu określane są miejsca nadmiaru tłuszczu i podaje się igłą preparat do tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj wykonuje się od 2 do 4 zabiegów. Na rezultaty trzeba poczekać okoła miesiąca po zabiegu. W tym czasie należy odciążać wątrobę – spożywać lekkostrawne posiłki i pić dużo wody.
 • brzuch
 • podwójny podbródek
 • biodra
 • bryczesy
 • fałdy na plecach
 • okolica pośladkowa
 • wewnętrzna strona ud i kolan
 • tłuszczaki
 • inne okolice nadmaru tłuszczu, które trudno usunąć ćwiczeniami fizycznymi
 • choroby nerek i wątroby
 • nieuregulowana choroba tarczycy
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • stałe przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • nadmierna otyłość
 • ciąża i karmienie piersią
 • Zaleca się picie dużej ilości wody mineralnej przez okres około tygodnia. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i tkliwa przy dotyku. Obszary poddane zabiegowi można masować w celu przyśpieszenia efektu. Bradzo przydatne jest zastosowanie masaży oraz zabiegów z falami radiowymi okolicy poddanej zabiegowi.

Bezpieczna i Skueczna Lipoliza przy użyciu preparatów : Dermaheal LL i LipoLax+

LipoLax+ Innowacyjna terapia lipolizująca redukująca tkankę tłuszczową. 

Lipo Lax+ to nowatorski preparat do zabiegów lipolizy, powodujący natychmiastowy rezultat miejscowego spalania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, który jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznej liposukcji.

Nowoczesna farmakologia i biotechnologia stworzyły Lipo Lax+ pozwalający na skuteczną walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem czy wiotkością skóry. Lipo Lax+ to kondensacja najskuteczniejszych aktywnych substancji o działaniu lipolitycznym w jednym preparacie. Jego innowacyjna formuła pozwala osiągnąć tak spektakularne efekty już podczas 3 zabiegów. Zastosowanie zaawansowanej technologii, wysoki profil bezpieczeństwa oraz szerokie właściwości lecznicze sprawiają, że Lipo Lax+ stał się jednym z najchętniej kupowanych produktów lipolitycznych przez profesjonalistów na całym świecie.

KORZYŚCI z Lipo Lax+

✔ Minimalna Ilość zabiegów konieczna do uzyskania zadowalających efektów
✔ krótki czas zabiegu (około 20 minut)
✔ brak przygotowania do zabiegu
✔ brak konieczności rekonwalescencji
✔ brak konieczności stosowania znieczulenia
✔ skuteczność udowodniona klinicznie
✔ innowacyjna formuła optymalizująca efekty terapii
✔ wysokie bezpieczeństwo terapii wynikające z najwyższej jakości i czystości składników aktywnych Lipo Lax+
✔ połączenie lipolitycznego działania LipoLax+ z silnym działaniem kondycjonującym skórę, zapobiegającym wiotczeniu skóry w miejscu zmniejszania obwodu tkanek
✔ terapia dedykowana również osobom szczupłym, które nie mogą pozbyć się niepotrzebnej tkanki tł.

 

Dermaheal LL to produkt stymulujący spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym.

Dzięki zawartości czynnnika wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Można stosować na całe ciało, a także w celu redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Aktywne składniki: L-Karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie są one rozkładane, działa detoksykująco, Fosfatydylocholina: uwodorniona lecytyna, Peptydy Biomimetyczne: Decapeptide-4: wspomaga spalanie i rozpad tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i gładkość skóry, stymuluje metabolizm mięśni.

LIPOLIZA INIEKCYJNA CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA FAQ:

 

Czy lipoliza iniekcyjna jest skuteczna?

Przy zastosowaniu prawidłowej techniki lipoliza iniekcyjna jest bezpieczną i skuteczną alternatywą dla liposukcji na mniejszych obszarach u pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu. Nie zastępuje ona koniecznej zmiany stylu życia, nie jest metodą redukcji wagi ani leczenia otyłości.
 

Czy lipoliza iniekcyjna boli?

Jak w przypadku wszystkich zabiegów, które wymagają użycia igieł, zastrzyki mogą szczypać przez kilka sekund, ale ogólnie rzecz biorąc, ból jest minimalny przy naszych zabiegach rzeźbienia podbródka i rozpuszczania tłuszczu. Zawsze oferujemy również możliwość zastosowania miejscowego środka znieczulającego na obszar zabiegowy, aby zminimalizować dyskomfort ale najczęściej okazuje się nie potrzebny.
 

Endermologia czy lipoliza?

Obie metody świetnie się uzupełniają i dają wspólnie bardzo dobre rezultaty. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą terapii łączonych
 

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

 

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

cennik

podbródek

1 Zabieg

350 zl

Pakiet 3 Zabiegów

1050 zł950 zloszczędzasz 100 zł

Pośladki / Brzuch / Boczki / Ramiona / Motyle

1 zabieg 10 ml

500 zł

Pakiet 3 Zabiegów

1500 zł1350 złoszczędzasz 150 zł

1 zabieg 15 ml

700 zł

Pakiet 3 Zabiegów

2100 zł1900 złoszczędzasz 200 zł

1 zabieg 20 ml

800 zł

Pakiet 3 Zabiegów

2400 zł2150 złoszczędzasz 250 zł

*Ilość preparaty wacha sie w zaleznosci od ilosci tkanki tłuszczowej. Ostateczna cena zostanie podana przez kosmetologa przed zabiegiem na bezpłatnej konsultacji.

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp