fbpx

PRIVE-CLUB

Polerowanie włosów Gdańsk Skuteczny zabieg na rozdwojone końcówki

 

pobrane

Split-Ender 


Split-Ender to unikalny i opatentowany wynalazek, który zrewolucjonizował pielęgnację włosów! Jego unikalna konstrukcja sprawia, że możesz jednym ruchem ręki przejechać nim po włosach, przycinając tylko puszące się, rozdwojone końcówki włosów, które są zmorą każdej fryzury. Split-Ender pozwala przywrócić włosom dawny blask i gładkość bez konieczności ich nadmiernego skracania! Możesz w spokoju zapuszczać włosy i dbać o nie w wygodny sposób, jednocześnie ciesząc się ich długością.


Właściwości:

  • zdecydowanie zdrowszy wygląd włosów,
  • włosy odzyskują dawną witalność zapewnia przycinanie tylko rozdwojonych końcówek,
  • bez utraty długości łatwe,
  • szybkie i bezpieczne w użyciu w porównaniu z nożyczkami.

polerowanie włosów gdańsk ,polerowanie włosów, split ender,hair dusting, split ender gdańsk, hair dusting gdansk prive

Polerowanie włosów: co to za zabieg? 

 

Polerowanie włosów jest profesjonalnym zabiegiem wykonywanym w salonie fryzjerskim, który umożliwia poradzenie sobie z rozdwajaniem końcówek. O co chodzi, w zabiegu polerowania włosów, ile to kosztuje i czy przynosi trwałe efekty?

Zniszczone końcówki włosów są zazwyczaj kłopotem dla kobiet z długimi i średnimi włosami. Pasma te nie prezentują się dobrze w tym stanie, a ponadto, jeżeli nie zostaną podcięte, może się wydarzyć, że ulegną rozdwojeniu na całej długości.

Dlatego też, choć domowe metody pielęgnacji rozdwojonych końcówek włosów nieco pomagają odzyskać ich blask, to w końcu należy je podciąć. Polerowanie włosów jest alternatywą dla tradycyjnych nożyczek, która sprawia, że końcówki włosów są zdrowe i gładkie, miękkie i lśniące.

 


Na czym polega zabieg polerowania włosów?

 

Polerowanie włosów jest zabiegiem nazywanym również: odkurzaniem lub strzyżeniem włosów za pomocą Split Endera. Jest to innowacyjna metoda, która skutecznie pozwala pozbyć się rozdwojonych końcówek bez ryzyka skrócenia ich długości.

Do wykonania zabiegu niezbędna jest maszynka do strzyżenia włosów, która wyposażona jest w specjalną nakładkę. Dodatkowo urządzenie posiada zazwyczaj wbudowany pojemnik, do którego wkłada się wycięte fragmenty włosów.

Przed polerowaniem włosów, fryzjer dzieli je na równe objętości, cienkie pasma. Włosy muszą być gładkie, więc jeśli kręcone włosy są poddawane zabiegowi, należy je wcześniej wyprostować.
Następnie każde pasmo włosów trafia na maszynkę do golenia, która przesuwa się od nasady aż po końce włosów.
Dzięki cebulce w urządzeniu, maszynka pozostawia włosy zdrowe i gładko przylegające, a także usuwa te odstające i wygięte. Ta sama czynność wykonywana jest na każdej indywidualnej opasce. Jeśli włos nie został mocno uszkodzony, skraca się go tylko o około 0,3 mm.

 


Czy warto wykonać zabieg polerowania włosów ?

 

Przycinanie włosów za pomocą urządzenia takiego jak Split Ender ma wiele zalet. Ten rodzaj polerowania włosów przede wszystkim powoduje widoczną poprawę ich kondycji. Uszkodzone końcówki są obcinane, a włosy są gładkie, miękkie i lśniące.

Co istotne, efekt tego zabiegu jest widoczny natychmiast po jego zakończeniu. Dla osób odrastających (a więc często niesłusznie rezygnujących z obcinania końcówek) pocieszające będzie to, że zabieg polerowania usuwa zniszczone włosy, nie skracając ich długości.

Warto zauważyć, że ten sposób upiększania włosów jest bezpieczny, prosty i dokładny. Jeżeli zabieg wykonywany jest przez doświadczonego fryzjera, jest to również gwarancja uzyskania pięknych włosów w znacznie lepszej kondycji.

 


Gdzie w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie wykonasz zabieg polerowania włosów ?

 

Oczywiście wykonasz ten zabieg w naszym salonie fryzjerskim w Gdańsku – PRIVE Beauty Hair

 

 


Jakie są opinie o zabiegu polerowania włosów ?

 

” Zdecydowałam się na polerowanie włosów, kiedy pomyślałam, że będę musiała obciąć ciężko rosnące włosy po wakacjach. Końcówki były bardzo suche i to naprawdę mnie zasmuciło. Kilka długich miesięcy dorastania, tak że miesiąc wakacji nad morzem zniszczyłoby moje wysiłki. Po zabiegu moje włosy natychmiast odzyskały swój blask, a końcówki wyglądały zdrowiej niż kiedykolwiek. Cena nie jest niska, ale każdemu, kto jeszcze się waha, polecam zabieg polerowania. To działa!”

 

 

 

Polerowanie Włosów Hair Dusting Split-Ender Cena
Długie 145 zł
Krótkie 90 zł
Do Koloryzacji 49 zł

 

 

Umów się teraz na zabieg polerowania włosów

tel
Topp