fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Usuwanie cieni i worków pod oczami - L'esthetic Mesofiller

CIENIE I WORKI POD OCZAMI TO NIE TO SAMO, CHOCIAŻ NIEJEDNOKROTNIE CHODZĄ W PARZE.

Obie przypadłości mogą świadczyć o niekorzystnych procesach jakie zachodzą właśnie w Twoim organizmie, ale mogą też być zwykłym „defektem” estetycznym. Dla powodzenia terapii kluczowa jest dobra diagnoza i w niektórych przypadkach wdrożenie dodatkowego leczenia: endokrynologicznego lub alergologicznego. Nie ulega wątpliwości, że oba problemy są usytuowane w bardzo widocznym miejscu i przysparzają Ci problemów.

PRZYCZYNY POWSTAWANIA
Bywa, że przyczyną worków oraz cieni pod oczami jest nieprawidłowy tryb życia. Odwodnienie (nawet niewielkie, objawiające się tylko pragnieniem), nadmiar słońca i papierosów, a także soli w diecie, niewyspanie czy przedawkowanie alkoholu, a nawet zbyt gorąca kąpiel – to wszystko czynniki sprzyjające jednorazowemu „podbiciu oczu”. Z takim problemem zwykle można się szybko i skutecznie uporać. Jeżeli jednak worki lub cienie pod oczami towarzyszą Ci niemal od zawsze lub utrzymują się mimo usunięcia powyższych przyczyn, warto bliżej im się przyjrzeć. W wielu przypadkach sięgając głębiej okaże się, że to problem jedynie natury estetycznej – uwarunkowany genetycznie. W pozostałych może się okazać, że przyczyna leży u podstaw niewłaściwej gospodarki hormonalnej, problemów z tarczycę, nerkami czy wątrobą.

Cienie pod oczami często są wypadkową kilki czynników – bardzo cienkiej skóry wokół oka, przez którą bez trudu prześwitują naczynia krwionośne. Ich kolor: czerwony lub niebieski jest trudny do ukrycia, stąd charakterystyczna „podkowa” pod okiem.

JAK RADZIĆ SOBIE Z CIENIAMI I WORKAMI POD OCZAMI?
Przede wszystkim należy zacząć od postawienia dobrej diagnozy. Pierwsze badania i wstępne rozpoznanie ewentualnej choroby można wykonać u lekarza pierwszego kontaktu. Poza tym należy przestrzegać czasu snu – optymalnie między 7, a 8 godzin. Osoby nadużywające alkoholu lub palące papierosy powinny zrezygnować z nałogu. Warto zadbać o zdrową dietę, bogatą w witaminy i żelazo. Odpowiedni makijaż pomoże Ci zatuszować widoczny problem. Jeżeli jednak wciąż nie jesteś zadowolona z tego jak wygląda Twoja okolica wokół oczu powinnaś udać się do specjalisty.

W PRIVE Beauty mamy szeroki wachlarz możliwości radzenia sobie z problemem zarówno worków jak i cieni. Jak zawsze pierwszym krokiem jest konsultacja specjalistyczna. Podczas takiego spotkania kosmetolog lub lekarz oceni przyczynę powstania nieestetycznych zmian i zaproponuje Ci kompleksową terapię. Nierzadko otrzymasz od nas zaleceni odbycia konsultacji u endokrynologa, alergologa czy lekarza pierwszego kontaktu, w celu wykluczenia szeregu chorób wewnętrznych, które mogą być przyczyną powracającego problemu. Jeżeli jednak nie będzie takiej konieczności zaproponujemy Ci najskuteczniejszą terapię zabiegową. Często będzie to mezoterapii igłowa dedykowanym dla problemu preparatem: L’esthetic Mesofiller (na cienie pod oczami) lub Dermaheal Eyebag (na worki pod oczami). Dużą skutecznością cieszą się również peelingi/kwasy chemiczne i zabiegi drenażu limfatycznego takie jak Cavi LIPO DEX (spotkałaś się z nimi przy zabiegach redukujących tkankę tłuszczową – ich zastosowanie jest bardzo szerokie!).

ZALETY
  • Zmęczone spojrzenie? Utrata świetlistości oczu? Jeżeli stając rano przed lustrem, dostrzegacie Państwo, że okolice oczu utraciły swój dawny, młodzieńczy blask, pojawiają się pod nimi zasinienia, a popularna dolina łez staje się coraz głębsza i coraz wyraźniejsza – zabieg L’esthetic Mesofiller jest bez wątpienia odpowiedzią na Wasze potrzeby. W trakcie jednorazowego, całkowicie bezbolesnego zabiegu możecie zapewnić sobie przywrócenie świetlistości i młodości spojrzenia!
  • cienie pod oczami
  • wyraźnie zaznaczona dolina łez
  • fałd powiekowo-policzkowy
  • niewielkie worki pod oczami
  • spojrzenie pełne blasku i wigoru
  • wygładzone worki pod oczami
  • wypłycenie się doliny łez
  • zanik wyraźnie zaznaczonego fałdu powiekowo-policzkowego
  • likwidacja ciemnych cieni pod oczami

REZULTAT

REZULTAT JEST WIDOCZNY PO PIERWSZYM ZABIEGU.
Aby utrzymać długotrwały efekt do 12 miesięcy zalecane jest wykonanie 4 zabiegów w korzystnym cenowo pakiecie.

Rezultaty w postaci usuwania worków i cieni oraz innych oznak zmęczenia okolic oka będą utrzymywały się nawet do 12 miesięcy!

cennik

1 zabieg

450 zł

3 zabiegi

1350 zł1080 złoszczędzasz 270 zł

*Kupując pakiet zabiegów otrzymasz bon do wykorzystania na: Depilację Laserową, Cali Lipo Dex, Fotoodmładzanie w pakietach 3 zabiegów, w wysokości 100 zł.

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp