fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Dowiedz się wszystkiego na temat prostowania keratynowego włosów w Gdańsku

Keratynowe prostowanie włosów – o zabiegu

Niesforne włosy, niepoddające się stylizacjom i codziennemu prostowaniu włosy to zmora niejednej z nas. Jeśli Twoje Włosy mają tendencje do puszenia się czy układania się całkowicie nie po Twojej myśli, to na pewno wiesz, jak czasochłonne jest znaleźienie sposobu aby twoje włosy stały sie posłuszne . W salonie fryzjerskim PRIVE Hair Gdańsk dostępny jest zabieg, który dla większości kobiet stał się rozwiązaniem tego codziennego problemu. Mowa jest oczywiście o keratynowym prostowaniu włosów.

Za granicą wręcz nazywany jest “ brazylijskim prostowaniem włosów ” (ang. Brazilian Blowdry ), bo pomysł na wygładzanie kosmyków keratyną narodził się w właśnie Brazylii. Zabieg ma za zadanie ujarzmiać z natury gęste i niesforne włosy Brazylijek, ale bardzo szybko okazało się, że o keratynowym prostowaniu włosów zamarzyły nie tylko mieszkanki Brazylii. Dziś prostowanie keratynowe włosów jest jednym z popularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonach fryzjerskich w tym rownież PRIVE Hair Gdańsk. W czym tkwi jego fenomen? 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

lub

Na czym polega zabieg prostowania keratynowego włosów ?

Keratynowe prostowanie włosów polega na dosłownym wprowadzeniu do łuski włosa keratyny, keratna jest to rodzaj białka które jest też naturalnym budulcem włosów. W skócie : na włosy nakładany jest jeden z kilku rodzajów keratyny stosowany w salonie PRIVE Hair, a następnie są one prostowane przez przeszkolonego stylistę, przy użyciu wysokiej temperatury (ok.230°C). Dzięki temperaturze łuski włosów otwierają się a keratyna penetruje strukture włosa i wypełnia wszystkie ubytki. W rezultacie pasma włosów zostają głęboko,wygładzon, odżywione i zabezpieczone 

keratynowe prostowanie przed i po , włosów gdańsk wrzeszcz, kurs prostowanie keratynowe gdańsk, keratynowe prostowanie gdansk opinie prostowanie keratynowe gdańsk morena, keratynowe prostowanie włosów gdańsk zaspa, keratynowe prostowanie włosów gdańsk przymorze, prostowanie keratynowe pruszcz gdański, prostowanie keratynowe gdańsk, prostowanie keratynowe gdańsk cena, kurs prostowanie keratynowe gdańsk, prostowanie keratynowe gdańsk morena,

 

Keratynowe prostowanie włosów – dla kogo?

Keatynowe prostowanie włosów ma na celu poprawienie koncyji włosów jak i ich wygłądu, więc tak naprawde jest “dla każdego”. Ale najlepiej sprawdzi się u osób, których włosy maja następujące problemy:

 • puszą się
 • elektryzują się
 • są zniszczone
 • są :matowe, pozbawione blasku 
 • kręcą się 
 • trudno poddają się stylizacji
 • wysokoporowate włosy

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

lub

Keratynowe prostowanie włosów – Krok po kroku

 1. Pierwszy etap procesu to dokładne oczyszczenie włosów z wszelkich zabrudzeń i jak i pozostałości po ewentualnych kosmetykach. W PRIVE Hair, myjemy włosy dwukrotnie szaponem dostarczonym przez producenta. Pozostawiamy również szampon aby dokladnie mógł wniknąć we wszystkie zanieczyszczenai włosów jak i je następnie wymyć.
 2. Suszenie włosów.
 3. Nakładanie keratyny.jak wykonuje sie zabieg prostowania keratynowego w gdańsku
 4. Keratyne trzymamy 10-15 na włosach.
 5. Suszenie włosów,techniką opracowana przez nas, dokadne powolne.
 6. Prostowanie prostownicą 7-8 razy  kazde pasmo.
 7. Filne układanie włosów na okres po zabiegu keratyny

 

Jak wyglądaja włosy po poprawnie wykonanym zabiegu ?

 

Ile trwa zabieg prostowania keratynowego włosów ?

Zabieg może trwać łącznie ok.  2.5 godziny ale zdaża się, że nawet 4,5 godziny. Nie śpieszymy się , od precyzji wykonania zabiegu zależy efekt końcowy jak i okeres przez ile się będzie utrzymywał.

 

Czy można farbować włosy przed lub po prostowaniu keratynowym włosów?

Tak można wykonywać koloryzacje włosów po prostowaniu keratynowym włosów. Trzeba odczekać ok 2-3 aby wykonać koloryzacje włosów. Również zabieg koloryzacji można wykonać 2-3 tygodnie przed planowanym zabiegiem prostowania keratynowego.

 

Jakich kosmetyków do pielęgnacji używać po prostowaniu keratynowym włosów?

Najlepiej jest używać wyłącznie kosmetyków dostarczonych przez producenta keratyny. Maja one najlepszy skład i gwarantują najdłuższe utrzymywanie się keratyny na włosach.

Jaka jest różnica między prostowaniem keratynowym a nanoplastią ?

Poza zabiegiem prostowania keratynowego włosów, w PRIVE Beauty Hair  możesz wykonać również zabieg nanoplastii. Wszystkie informacje dotyczące zabiegu nanoplastii znajdziesz TUTAJ

Prostowanie keratynowe przed i po

Wszystkie zdjęcia włosów przed i po prostowaniu keratynowym znajdziesz w galerii poniżej. Lub na naszym profilu instagramowamym.

 

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

lub

Czy można używać kosmetyków z “drogerii” po keratynie ?

Nie jest to wskazane. Zabieg prostowania keratynowego nie jest najtańszym zabiegiem i na pewno jest warty swojej ceny. Dlatego też nie było by dobrze aby efekt zabiegu został zniszczony przez źle dobrany szampon.

 

Czy można myć włosy bezpośrednio po zabiegu keratynowym ?

Nie jest to wskazane. Należy odczekać min 48 godzin aby w pełni wykorzystać efekt zabiegu.

O czym należy pamiętać myjąc włosy po keratynie ?

Należy pamiętać o dokładnym suszeniu i układaniu włosów. Nigdy nie należy iść spać z mokrymi lub nie dosuszonymi włosami.

 

Czy można wykonać prostowanie keratynowe w domu ?

Prostowanie keratynowe jest zabiegiem wymagającym wiedzy i odpowiedniego przeszkolenia. Chęć zoszczędzenia na zabiegu wykonywanym w profesjonalnym salonie może się skończyć spalonymi włosami lub w najlepszym razie źle wykonanym zabiegiem ktorego efekt nie będzie się utrzymywał.

 

Cena prostowania keratynwego.

Cennik usługi prostowania keratynowego dostępny jest poniżej.

 

Efekt prostowania keratynowego – czego się spodziewać ?

Włosy po prostowaniu keratynowym powinny być sprężyste, gładkie i lśniące. Włosy mienią się w świetle, co oznacza , że zabieg został przeprowadzony poprawnie a jego efekt utrzyma się długo.

Jak długo utrzymuje się efekt po prostowaniu keratynowym ?

Efekt prostowania keratynowego utrzymuje się od 3 nawet do 6 miesięcy jeżeli jest wykonany poprawnie i używamy odpowiedniej pielęgnacji domowej.

keratynowe prostowanie włosów gdańsk wrzeszcz, kurs prostowanie keratynowe gdańsk, keratynowe prostowanie gdansk opinie prostowanie keratynowe gdańsk morena, keratynowe prostowanie włosów gdańsk zaspa, keratynowe prostowanie włosów gdańsk przymorze, prostowanie keratynowe pruszcz gdański,

Czy można wykonywać keratyne w ciąży ?

Nie. Jest to wysoce nie wskazanie . W PRIVE Hair nie wykonujemy zabiegu prostowania keratynowego kobietom w ciąży.

Czy panowie również mogą wykonywać zabieg prostowania keratynowego ?

Tak. W czasach kiedy męska pielęgnacja włosów nie jest tematem “kłopotliwym” i bardzo często mężczyźni kożystają z profesjonalnych usług salonów fryzjerskich. Zabieg prostowania keratynowego dla mężczyzn nie jest niczym nadzwyczajnym. Ułatwia on życie wielu panom którzy chcą dbać o swoje włosy ale nie chcą poświęcac ich styliacji zbyt dużo czasu. W PRIVE Beauty mamy również dostępnych bardzo usług które kierujemy również do mężczyz tj. leczenie wypadania włosów, leczenie nadpotliwości pach, czoła, dłoni czy chociażby wygładzanie zmarszczek czoła 

prostowanie keratynowe dla meszczyzn, prostowanie keratynowe dla facetów, prostowanie keratynowe męskie,

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

 

KOD :

Keratyna23*V

cennik

krótkie

350 zł

średnie

400-500 zł

długie

600 - 800 zł
Topp