fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Mezoterapia Igłowa Twarzy Gdańsk

Mezoterapia igłowa to zabieg niechirurgiczny, który pozwala w szybki sposób przywrócić skórze zdrowy, pełen witalności wygląd.

Zabieg mezoterapii twarzy igłowej nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi. Polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę małych dawek substancji leczniczych w miejsca wymagające odmłodzenia. Skład podawanego koktajlu zależy od potrzeb pacjenta i rodzaju wykonywanego zabiegu. Poniżej zostaną przedstawione najskuteczniejsze preparaty wykorzystywane do mezoterapii igłowej twarzy w Prive Gdańsk .

mezoterapia igłowa twarzy gdansk

Najważniejsze pytanie – czy zabieg mezoterapi igłowej twarzy jest bolesny?

Zawsze staramy się aby nasi pacjenci mogli wykonać zabieg mezoterapi igłowej bez odczuwania bólu. Stosujemy bardzo skuteczne, bezpieczne i sprawdzone znieczulenie miejscowe. Bardzo często zabieg jest praktycznie nie odczuwalny. Aby otrzymać taki efekt pamiętaj, żeby poświecić na znieczulenie ok 30-40 min. Bez odpowiedniego znieczulenia zabieg w wrażliwych miejscach będzie bolesny.

Jak najszybciej wykonać zabieg mezoterapii igłowej na twarzy ?

Najszybszym sposobem wykonania mezoterapii igłowej na twarzy jest Mezoterapia Igłowa Vital Injector. Jest to zautomatyzowany sposób podawania preparatu, za pomocą którego możemy wykonać zabieg mezoterapii nawet w 8 min. Dodatkowo mamy możliwość ustawienia dokładnej głębokości podania, jak i ilości preparatu. Polecamy tą metodę jako najbardziej efektywną metodę podawania preparatów w mezoterapi igłowej twarzy jako innych okolic.  

 

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

 

Najczęściej wykorzystywane preparaty do Mezoterapi Igłowej Twarzy

Jaki preparat do mezoterapii wybrać?

Poniżej przedstawiamy część bardzo popularnych preparatów wykorzystywanych przez nas. Na bezpłatnych konsultacjach kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej zapozna się z twoimi potrzebami jaki oczekiwaniami i wybierze odpowiedni produkt. 

PRIVE-CLUB slide

Aquashine BTX

Aquashine BTX to produkt nowej generacji zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Główną zaletą preparatu jest jego wielopoziomowe działanie: stabilizuje aktywność mięśniową w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powoduje wygładzenie skóry. Aquashine BTX aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórek, poprawiając i nawilżając strukturę skóry. Preparat pomaga rozluźnić włókna mięśniowe w skórze oraz włókna mięśni twarzy, które są zintegrowane ze skórą. Odbudowuje i regeneruje skórę poprzez stymulujące peptydy, które aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową, poprawiając teksturę. Kwas h, występujący w dwóch wielocząsteczkowych formach, zapewnia szybkie nawilżenie skóry i penetrację peptydów w celu kompleksowej rewitalizacji skóry. Wspomaga również zdolność peptydów do penetracji i przedłuża ich działanie. Aquashine BTX wspomaga kontrolę wszystkich procesów anabolicznych i katabolicznych zachodzących w skórze.

Zastosowanie: wygładzanie skóry,odbudowa i regeneracja skóry twarzy,korekcja średnich i głębokich zmarszczek,redukcja bruzd: nosa i ust ,przywracanie kształtu twarzy – zmarszczki na czole i wokół ust,
Preparat stosuje się w celu wygładzenia skóry poprzez jej rozluźnienie oraz odbudowę i regenerację skóry twarzy.

 

 

Aquashine BR

Aquashine BR Aquashine BR to unikalny preparat anti-aging polecany do terapii rewitalizującej skórę oraz walki z przebarwieniami. Preparat rozjaśnia skórę, zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę, poprawiając jej elastyczność. Dodatkowo rewitalizuje, głęboko nawilża i nawadnia skórę. Aquashine BR przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Aquashin BR redukuje przebarwienia, plamy starcze i piegi oraz zmniejsza syntezę melaniny. Zapobiega również procesowi nadmiernej hiperpigmentacji, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Aquashine BR spłyca drobne zmarszczki, rewitalizuje zmęczoną i suchą skórę, nawilża i nawadnia.

Zastosowanie: redukcja hiperpigmentacji, plam starczych, piegów poprzez zmniejszenie procesu syntezy melaniny,zapobieganie procesowi nadmiernej hiperpigmentacji,redukcja zmarszczek,poprawa elastyczności skóry,rewitalizacja,intensywne nawilżenie skóry twarzy,polecany dla uzyskania efektu „subtelnej rewolucji”, czyli: rozświetlenia i rozświetlenia.

 

CytoCare 715

CytoCare 715 to rodzaj skinboostera. Bardzo wysokie stężenie kwasu ha, aż 75mg. daje natychmiastowy efekt wypełnienia i natychmiastowo zwiększa poziom nawilżenia skóry. Preparat zawiera karnozynę. Karnozyna zaliczana jest do najsilniejszych antyoksydantów, blokuje mechanizmy wpływające na starzenie się komórek skóry. Inicjuje procesy naprawcze komórek i działa przeciwstarzeniowo. – ANTYOKSYDANT XXI wieku!

Opatentowany przez Revitacare kompleks dynamicznej sieci aminokwasów aktywuje odbudowę uszkodzonych komórek, dzięki czemu następuje ich szybka regeneracja.

Wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, zmniejsza zaczerwienienia i poprawia jej koloryt.

CytoCare 502

CytoCare 502 to ekskluzywny koktajl przeznaczony do mezoterapii przez francuskie laboratorium RevitaCare, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkową skuteczność zapewnia formuła, która oprócz kwasu h. zawiera również 55 składników aktywnych, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare 502 kapitał biologiczny skóry zostaje zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawilżenie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre z zalet CytoCare 502. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem h. przyspiesza odnowę komórkową. Ma działanie antyoksydacyjne i ochronne.

Zastosowanie: spłycenie zmarszczek (nawet tych głębokich), Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej, Głębokie nawilżenie skóry, Zapobieganie pojawianiu się pierwszych zmarszczek, Intensywne odżywienie skóry,

 

CytoCare 516

CytoCare 516 to ekskluzywny koktajl przeznaczony do mezoterapii przez francuskie laboratorium RevitaCare, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkową skuteczność zapewnia formuła, która oprócz kwasu h. zawiera również 55 składników aktywnych, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare 516 kapitał biologiczny skóry zostaje zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawilżenie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre z zalet CytoCare 516. Synergistyczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem h. przyspiesza odnowę komórkową. Ma działanie antyoksydacyjne i ochronne.

Zastosowanie: spłycenie zmarszczek (nawet tych głębokich), Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej, Głębokie nawilżenie skóry, Zapobieganie pojawianiu się pierwszych zmarszczek, Intensywne odżywienie skóry,

 

INFINI Premium Filler Aquabooster A

INFINI Premium Aquabooster A to żelowa formuła oparta na lekko usieciowanym kwasie h. Zastosowanie wysokiej klasy nieusieciowanego kwasu h pozwala na intensywne nawilżenie tkanek przy jednoczesnym wygładzeniu powierzchownych zmarszczek. Preparat doskonale rewitalizuje suchą i poszarzałą skórę oraz odświeża jej koloryt redukując przebarwienia.

Zastosowanie: korekcja płytkich linii i zmarszczek,przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry,intensywne nawilżenie tkanek, rozjaśnianie skóry i redukcja przebarwień, przeciwdziałanie procesom fotostarzenia, rewitalizacja zmarszczek wokół oczu i ust, odświeżenie czerwieni wargowej, redukcja zmarszczek na czole, rewitalizacja skóry dłoni i szyi. 

 

Juvéderm Hydrate

Juvederm Hydrate to preparat do wstrzykiwania oparty na kwasie h-asparaginowym, opracowany w celu poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Oprócz nieusieciowanego h-kwasu, produkt zawiera mannitol – antyoksydant, który znacznie opóźnia degradację h-kwasu przez wolne rodniki, przedłużając efekty zabiegu.

Zastosowanie: odzyskanie zdrowego i młodzieńczego wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, zalecany w przypadku utraty elastyczności i jędrności skóry, uzupełnienie niedoborów kwasu h. i przywrócenie optymalnego poziomu nawilżenia skóry, likwidacja drobnych linii i zmarszczek, 

 

Linerase

LINERASE to nowa kategoria stymulatorów do odbudowy i odnowy tkanek. Dzięki stworzeniu optymalnych warunków fizjologicznych do produkcji nowego kolagenu, terapia LINERASE wykazuje wysoką skuteczność w regeneracji i odbudowie ubytków skóry, leczeniu blizn, rozstępów, spłycaniu drobnych zmarszczek, redukcji wiotkości skóry oraz poprawie elastyczności, jędrności i gęstości skóry twarzy i całego ciała.

Pełna kuracja obejmuje zwykle od 2 do 4 zabiegów w odstępach 14 – 21 dni. Zaleca się wykonanie 1 zabiegu LINERASE co 3 miesiące lub powtórzenie pełnej kuracji po około 6 – 12 miesiącach.

Zastosowanie: regeneracja i odbudowa ubytków skóry,leczenie blizn,redukcja zmarszczek i wiotkości skóry,poprawa elastyczności i jędrności skóry twarzy i ciała, Linerase doskonale sprawdza się w leczeniu paradontozy.

 

Neauvia Organic Hydro

Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego h-kwasu, pozyskiwanego z Bcilus sbilis. Tak wysokie stężenie pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów, widocznych już po pierwszym zabiegu. Preparat zawiera również 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu, podnosząc skuteczność terapii. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zazwyczaj wystarcza seria 4 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych. W celu zapewnienia długotrwałego rezultatu warto zaproponować pacjentowi zabieg uzupełniający po zakończeniu serii, który powinien być wykonany po pół roku.

Zalety: Wysokie stężenie H a zapewniające doskonałe nawilżenie, Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi, Regeneracja, korekcja powierzchownych zmarszczek, Widoczna poprawa jakości skóry,  Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki ekstrakcji HA z Bcilus sbilis, 

 

NITHYA – Kolagen typu I

NITHYA to kolagen I nowej generacji. Zabieg z użyciem tego preparatu przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Dodatkowo efekty działania Nithyi są znacznie trwalsze niż w przypadku B czy wypełniaczy, co sprawia, że zabieg nie musi być tak często powtarzany. NITHYA jest stosowana jako zabieg profilaktyczny po 25 roku życia w celu spowolnienia procesów starzenia. Jest idealny dla skóry z oznakami starzenia, zwiotczałej, wymagającej poprawy napięcia.

Zastosowanie:  działanie przeciwstarzeniowe w okolicach brzucha, ramion, nad kolanami i po wewnętrznej stronie ud, 
regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej i tkanki podskórnej poprzez mechanizm stymulacji fibroblastów i neokolagenogenezy, korekcja deformacji genetycznych: hipotrofii i hipotonii skóry, niezdrowe napięcie skóry, problemy z jej elastycznością. Wspomaganie syntezy kolagenu, nawilżanie i rozjaśnianie skóry, redukcja blizn, rozstępów i trądziku, redukcja cellulitu, redukcja blizn i rozstępów, poprawa stanu zwiotczałej skóry po ciąży, zabiegi estetyczne, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, np. liposukcja. zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej takie jak liposukcja.

 

Nucleofill

Produkty Nucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresurfacingu skóry oparta na liftingu, działaniu antyoksydacyjnym i intensywnym nawilżaniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na polinukleotydach opiera się na trzech mechanizmach:

Stymulacja receptorów na fibroblastach – proces aktywuje syntezę kolagenu typu I i elastyny zapewniając efekt zagęszczenia i liftingu skóry; dodatkowo indukowany jest proces transformacji fibroblastów w miofibroblasty.
Zwalczanie stresu oksydacyjnego – aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne, działając jako antyoksydanty.
Głębokie nawilżenie tkanek – aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.
Po zabiegach z użyciem Nucleofill skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, zagęszczać i ujędrniać. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zacznie znikać oznaki stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Idealne dlaNucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresurfacingu skóry oparta na liftingu, działaniu antyoksydacyjnym i intensywnym nawilżaniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na polinukleotydach opiera się na trzech mechanizmach:

Stymulacja receptorów na fibroblastach – proces aktywuje syntezę kolagenu typu I i elastyny zapewniając efekt zagęszczenia i liftingu skóry; dodatkowo indukowany jest proces transformacji fibroblastów w miofibroblasty.
Zwalczanie stresu oksydacyjnego – aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne, działając jako antyoksydanty.
Głębokie nawilżenie tkanek – aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.
Po zabiegach z użyciem Nucleofill skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, zagęszczać i ujędrniać. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zacznie znikać oznaki stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Produkt jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i oznaki starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymaga głębokiego nawilżenia. Zabieg może być wykonywany niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale alergizującym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Zastosowanie: biostymulacja, działanie antyoksydacyjne, głębokie nawilżenie, wygładzanie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry. 

Osoby, które zauważają u siebie utratę elastyczności i oznaki starzenia, a skóra pozbawiona jest blasku i wymaga głębokiego nawilżenia. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek i rodzaj cery. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale alergizującym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

 

 

Stylage

Stylage Hydro Classic został specjalnie opracowany, aby przywrócić skórze optymalny poziom nawilżenia oraz poprawić jej elastyczność i jędrność. Formuła zawiera żel wzmocniony kwasami h pochodzenia niezwierzęcego oraz antyoksydant (mannitol). Przywraca nawilżenie i zwiększa elastyczność skóry.

Zastosowanie: przywraca poziom nawilżenia skóry, twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów dłoni, Poprawia elastyczność i jędrność skóry.

 

 

NIEKTÓRE Z PRZEDSTWAWIONYCH PREPARATÓW ZE WZGLĘDU NA SKŁAD MUSZA BYĆ WYKONYWANE PRZEZ LEKARZA MED. ESTETYCZNEJ.

KAŻDĄ MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ MOŻESZ WYKANAĆ ZA DOPŁATĄ 150 ZŁ U LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

cennik

TWARZ

1 zabieg

400 zł-600 zł

Pakiet 4 zabiegów

360 zł - 540 zł ( -10 %)

*Z powodu dużej rozbieżności cen produktów nie jesteśmy w stanie podać dokładnej cenny usługi

Topp