fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Mezoterapia bezigłowa Gdańsk

MEZOTERAPIA IGŁOWA NIE JEST DLA CIEBIE? OBAWIASZ SIĘ IGIEŁ, A ZABIEGI, KTÓRE JE WYKORZYSTUJĄ PRZYPRAWIAJĄ CIĘ O ZAWRÓT GŁOWY?

Mamy dla ciebie doskonałą alternatywę! Mezoterapia bezigłowa Mesotherm pozwoli bezboleśnie i bezpiecznie odżywić, nawilżyć i odmłodzić twoją skórę.
Dzięki zjawiskom wykorzystywanym podczas zabiegu, substancje aktywne znajdujące się w koktajlach, które kosmetolog aplikuje na twoją skórę, mogą przedostać się przez barierę naskórka i wniknąć odpowiednio głęboko. Dzięki temu efekty są dobrze zauważalne i długotrwałe.

EFEKTY JAKIE MOŻESZ UZYSKAĆ
Kosmetolodzy PRIVE Beauty wiedzą, że efekty zabiegów wykorzystujących technikę mezoterapii bezigłowej, w dużej mierze zależą od jakości koktajli aplikowanych na skórę w czasie zabiegu. To zawarte w nich składniki aktywne przedostaną się do głębokich warstw skóry, żeby móc rozpocząć procesy naprawcze, na których nam zależy. Dlatego właśnie pracujemy na najlepszych preparatach dostępnych na rynku. Ich składy dopasowywane są do indywidualnych potrzeb twojej skóry, tak aby efekty były maksymalnie zadawalające.

JAK WYGLĄDA ZABIEG
Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.
Sam zabieg określanych jest przez naszych pacjentów jako bardzo przyjemny (czujesz jedynie delikatne masowanie). Taki podczas którego możesz uciąć sobie krótką drzemkę, a efekty przyjdą same.
Aby zabieg przyniósł najlepsze rezultaty, warto wcześniej odpowiednio przygotować skórę.

Co to znaczy przygotować?
Warstwa zrogowaciałego naskórka utrzymująca się na powierzchni obszaru zabiegowego będzie skutecznie utrudniała wnikanie substancji w głąb skóry. Dlatego właśnie odpowiednio dopasowany peeling chemiczny, czy zabieg mikrodermabrazji korundowej, których celem jest złuszczenie i odświeżenie skóry spowodują, że substancje aktywne aplikowane w czasie mezoterapii lepiej się wchłoną, a efekty będą spotęgowane. Należy pamiętać jednak, że zabiegi poprzedzające wykonujemy w odstępie ok. 14 dni przed zabiegiem właściwym (mezoterapia bezigłowej).

Jak wygląda sam zabieg? W głównej mierze opiera się na właściwej pracy głowicy, która emituje fale i „wtłacza” dobroczynne składniki wewnątrz skóry. Podczas zabiegu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują elektroporację, czyli otwarcie nowych miejsc (kanalików), przez które składniki aktywne zawarte w koktajlach mogą zostać wprowadzone do komórki. Proces ten następuje na zasadzie „on-off”, czyli w tym samym czasie ma miejsce aktywacja i zamknięcie dostępu do wnętrza komórek, dzięki czemu po zabiegu odzyskują one swoje właściwości.

ZALECENIA POZABIEGOWE
Zabiegi mezoterapii bezigłowej nie wyłączają cię z codziennych aktywności. Nie musisz po nim zostawać w domu, czy rezygnować z treningu na siłowni. Pamiętaj jedynie o odpowiedniej pielęgnacji domowej (dopasowane kosmetyki), które pomogą ci podtrzymać efekty terapii prowadzonej w PRIVE Beauty.

PRZECIWWSKAZANIA
Przed przystąpieniem do zabiegu twój organizm musi znajdować się w ogólnie dobrym stanie fizycznym. Przeziębienie, czy opryszczka w stanie aktywnym będzie wykluczająca dla każdego rodzaju zabiegu. Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią będziesz musiała wstrzymać się z wykonywaniem tego zabiegu do czasu zakończenia okresu laktacji.

Dodatkowe przeciwwskazania przy zabiegu z użyciem mezoterapii bezigłowej Mesotherm to:
– choroby nowotworowe,
– choroby pęcherzowe skóry,
– epilepsja,
– implanty elektroniczne/metalowe,
– rozrusznik serca,
– leczenie antybiotykami.

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG
Istotą zabiegu mezoterapii bezigłowej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów i odstępów między nimi, najczęściej 3 do 5, w odstępach od 7 do 14 dni.

Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zwykle jeden zabieg miesięcznie wystarcza.

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

cennik

Twarz

150 zł

Twarz + szyja

180 zł

Twarz + szyja + dekolt

250 zł

Ciało (brzuch, uda, biust, pośladki)

260 zł

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp