fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Makijaz Permanentny Ust Gdańsk

Cenisz perfekcyjny wygląd i wygodę ? Na pewno tak !

Poznaj więc zalety makijażu permanentnego ust.

Twoje usta mogą wyglądać świetnie 24 godziny na dobę, bez konieczności korygowania makijażu po jedzeniu, uprawianiu sportu czy całowaniu. Zapomnij o konturówce i kolorowych pomadkach, które często wysuszają skórę ust, utrudniając codzienną ich pielęgnację. Wybierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najdoskonalej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka, nie patrząc nawet w lustro.

permanentny gdańsk, makijaż permanentny ust gdansk, gdańsk makijaż permanentny, makijaż permanentny ust permanentny ust

Jakie są atuty makijażu permanentnego ust :

 • optyczne powiększenie ust
 • idealne wyrównanie konturu ust
 • nasycenie kolorem odpowiednio wybranym do twojego typu urody
 • całkowicie naturalny wygląd makijażu permanentnego ust
 • korekta asymetrii ust
 • niwelowanie dysproporcji między górna a dolna wargą ust

 

GALERIA ZDJĘC ↓

lub

INSTAGRAM

 

Makijaż permanentny ust – opis zabiegu

W trakcie zabiegu, zgodnie z wiedzą specjalistyczną, wprowadzam barwnik/pigment do drugiej warstwy naskórka. Pigment osadza się znacznie płycej niż w wypadku tatuażu, dzięki czemu efekt jest mniej trwały – permanentny makijaż brwi czy ust utrzymuje się przez 2-5 lat. W wyniku działania naturalnych procesów fizjologicznych naskórek się złuszcza, a wyrazistość makijażu permanentnego systematycznie zanika aż do jego całkowitego zaniku.

brwi permanentne, brwi permanentny, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny, makijaz permanentny, makijaż permanentny ust, permanentny, permanentne brwi, permanentny brwi, makijaż permanentny brwi cena, brwi permanentne cena, makijaż permanentny oczu, makijaz permanentny oczu, makijaz permanentny brwi, permanentny ust, tatuaz brwi, makijaż permanentny ust cena, permanentny makijaż, brwi piórkowe, permanentny makijaz,

 

Makijaż permanentny a tatuaż ?

Czy makijaż permanentny jest permanentny czyli na zawsze ? Nie aktualnie makijaż permanentny ust nie jest na zawsze. Nie jest to tatuaż. Nie pigmentujemy tak głęboko skóry jak przy tatuażu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ z biegiem czasu nasza twarz się zmienia . Zmienna jest również moda. Jest to zaleta takiej formy makijażu permanentnego brwi lub ust w Gdańsk PRIVE.

Makijaż permanentny ust – przeciwskazania :

 • cierpisz na padaczkę
 • aktualnie przechodzisz infekcje min. wirusową
 • chorujesz na cukrzycę albo łuszczycę
 • przechodzisz aktywna opryszczkę na ustach – min. 2 tyg po zagojeniu
 • min. 2 tyg wcześniej powiększałaś usta kwasem h.
 • twoje usta są przesuszone lub popękane
 • jesteś w ciążyprzyjmujesz sterydy
 • przyjmujesz sterydy

Pamiętaj aby poinformować mnie o wszystkich aktualnych chorobach 

Makijaż permanentny ust – Kontur

Ten rodzaj trwałego makijażu permanentnego ust będzie idealny dla Ciebie, jeśli Twoje usta są wąskie o nieregularnym i asymetrycznym kształcie. Kontur może podkreślać naturalną linię ust lub być nakładany tuż za ich granicami – optycznie powiększając je i dając efekt “pełniejszych” ust. Konturowanie ust makijażem permanentnym jest również doskonałym sposobem na uwypuklenie ust, jeśli ich kolor jest podobny do koloru Twojej karnacji. Poprzez perfekcyjnie wykonaną konturówkę można skorygować wszelkie niedoskonałości w naturalnej strukturze ust, a także udoskonalić ich kształt tak, aby zachwycały przez bardzo długi czas. Pamiętaj jeżeli jesteś zainteresowana powiększaniem / wypełnianiem ust – możesz wykonać ten zabieg w PRIVE. Kliknij TU

Makijaż permanentny ust – Kontur z cieniowaniem

Jeżeli uważasz, że sam kontur nie wystarczy, aby Twoje usta wyglądały tak, jak sobie wymarzyłaś – zdecyduj się na cieniowany kontur. Jest to o krok dalej niż tylko podkreślenie konturu Twoich ust. Ten rodzaj trwałego makijażu ust polega na naniesieniu barwnika aż do 2/3 wysokości ust, co daje efekt cieniowania od wewnątrz.

Ta metoda podkreślenia daje efekt końcowy znacznie bardziej naturalny niż sam kontur. Metoda ta powinna Cię zainteresować, jeśli Twoje usta są wąskie, jeśli czerwień ust ma nierówny kolor i chciałabyś zamaskować asymetrię ust lub ich gasnący kontur.

permanentny gdańsk, makijaż permanentny ust gdansk, gdańsk makijaż permanentny, makijaż permanentny ust permanentny ust

Makijaż permanentny ust – 3D

3D permanent lip make-up is a three-dimensional effect of beautiful and full lips. This stunning effect is achieved by combining several shades with a distinctly lighter centre. The play of light makes the lips naturally appear larger, fuller and are simply more tempting and sensual.

The 3D lip effect gives spectacular effects, which is why it is the most frequently chosen permanent lip make-up technique. Perfectly preserved lip contour together with natural filling and spatial colour is an object of desire. Yours too? Beautiful lips are closer than you think.

 

Makijaż permanentny ust – Baby Doll 

Metoda permanentnego makijażu ust Baby Doll’s polega na naniesieniu koloru na całą powierzchnię czerwieni ust, ale bez konturu. Z harmonijnym połączeniem odcieni komplementarnych uzyskuje się naturalny efekt atrakcyjnych ust, które wydają się większe ze względu na brak wyraźnie zarysowanych konturów.

Technika Baby Doll jest dla Ciebie, jeżeli boisz się mocniejszego, zarysowanego konturu i chcesz tylko zmysłowo wypełnić swoje usta. Nie ma mowy o efektach przesadnych i sztucznych ust.

Makijaż permanentny ust – Nude

Makijaż permanentny ust- Nude to najbardziej uniwersalny rodzaj makijażu permanentnego. Dzięki zastosowaniu naturalnej kolorystyki usta wyglądają uwodzicielsko, kobieco i zmysłowo, a jednocześnie naturalnie. Makijaż permanentny nude jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą utrzymać elegancki wygląd na co dzień, bez konieczności ciągłego udoskonalania ust, w tym nudnego makijażu konturem lub mięsistą pomadką. Usta pomalowane makijażem stałym nago wyglądają doskonale tylko i wyłącznie nawilżone swoją ulubioną pomadką. Permanentny makijaż nude to doskonały sposób na optyczne powiększenie ust bez potrzeby stosowania zabiegów z użyciem wypełniaczy. Zabieg powiększanie ust również jest dostępny w naszym salonie w Gdańsku

Jak trwały jest makijaż permanentny ust ?

Trwałość makijażu permanentnego ust uzależniona jest od częstotliwości i intensywności ekspozycji na promieniowanie UV, typu skóry oraz od indywidualnej predyspozycji. Po roku lub dwóch latach od pigmentacji ust można poddać się zabiegowi odświeżającemu kolor. Zanikanie pigmentu jest zaletą makijażu permanentnego ust, który razem ze zmianą konturów twarzy, związaną z procesami starzenia się skóry, i tak powinien być modyfikowany.

makijaż permanentny gdańsk, makijaż permanentny brwi gdańsk, brwi permanentne gdańsk, makijaz permanentny gdansk, permanentny gdańsk, microblading brwi gdańsk, makijaż permanentny brwi cena gdańsk, brwi permanentne gdansk, makijaż permanentny ust gdansk, brwi permanentne gdańsk cena, cena brwi permanentnych gdansk, makijaż permanentny brwi gdansk, makijaz permanentny brwi gdansk, gdańsk makijaż permanentny,

 

Ile trwa makijaż permanentny ust?

W zależności od tego czy wykonujemy makijaż permanentny brwi czy ust. Wykonanie stałego makijażu brwi, oczu i ust wymaga dużej koncentracji i precyzji, dlatego przybliżony czas zabiegu permanentnego wynosi, w zależności od pigmentowanego elementu na twarz, od 1 do 2 godzin.

 

Makijaż permanentny ust – cena

Proszę pamiętać, że w przypadku makijażu permanentnego ust płacimy przede wszystkim za wiedzę i umiejętności Linergistki . Jest to usługa wykonywana na twarzy , ma ona za zadanie poprawić jej wygląd. Nie jest wskazane aby kierować się sama cena zabiegu . Proszę pamiętać, że usuwanie makijażu permanentnego jest zabiegiem często bardziej kosztownym i bolesnym niż sam makijaż permanentny ust. Po usunięciu starego makijażu trzeba wykonać nowy. Dokładny cennik naszych usług znajdziecie poniżej.

 

PRIVE Makijaz Permanentny Gdańsk – Dawniej BLACK CAT 

 

Jak przygotować się do makijażu permanentnego ust?

Wszystkie informacje otrzymasz bezpośrednio po konsultacji. Ja natomiast w razie takiej potrzeby sprawdzę czy nie istnieją przeciwskazania do zabiegu. Za pomocą analizy stanu twojej skóry min. mikrokamerą . Jestem również aktywnie pracującym kosmetologiem. Wszystkie zmiany dermatologiczne zostaną sprawdzone przed wykonaniem zabiegu. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – CZYTAJ 

Umów się teraz

Anastazja Brusnitsena o mnie

makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny, makijaz permanentny, makijaż permanentny ust, permanentny, permanentne brwi, permanentny brwi, makijaż permanentny brwi cena, brwi permanentne cena, makijaż permanentny oczu, makijaz permanentny oczu,

Nazywam się Anastazja Brusnitsena. Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Kosmetologia jest dziedziną, z którą jestem związana od 7 lat, a makijaż jako forma artystyczna zawsze interesował mnie wyjątkowo. Wykorzystuję zdobytą przez lata wiedzę i umiejętności oraz nieustannie zgłębiam sztukę makijażu permanentnego. Moje studia, liczne kursy i dodatkowe szkolenia dały mi wielokierunkową wiedzę niezbędną do wykonywania zabiegów na tematy tak delikatne jak wygląd i uroda. Szkolę się regularnie u najlepszych mistrzów makijażu permanentnego w Rosji. Wbrew dominującym stereotypom wiedza dotycząca makijażu pochodzi właśnie ze wschodu nie z zachodu. Makijaż permanentny to ogrom wiedzy który regularnie zgłębiam.  

Umów się teraz

 

VIDEO

cennik

Makijaż permanentny brwi ( technika włoskowa )

1200 zł

Makijaż permanentny brwi ( technika włoskowa + cień)

1500 zł

Makijaż permanetny ust (akwarelowe)

900 zł

Makijaż permanetny ust (efekt szminki)

1000 zł

Makijaż permanetny ust + Brwi

2000 zł1800 złoszczędzasz 200 zł

Odświeżenie makijażu po roku wykonanego w naszym salonie

50% ceny regularnej * do 1,5 roku

Dopigmentowanie do 3 miesięcy

150 zł

Usuwanie starego makijażu (REMOVEREM)

199 zł

Wykonując zabieg Makijażu Permanentnego otrzymujesz Zniżkę -50 zł na dowolny zabieg Mezoterapii Igłowej

Topp