fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Laserowe Zamykanie Naczynek Gdańsk Twarz Nogi Dekolt

O zabiegu laserowego zamykania naczynek. 

Rozszerzone naczynia krwionośne utrudniają życie wielu osobom z tak zwaną cerą naczynkową. Objawiają się jako czerwone , cienkie pajączki na skórze, które czasem zlewają się w rumień. Zmiany mogą powstawać z różnych powodów – np. pod wpływem estrogenów. Rumień ten może pojawiać się

  • po spożyciu pikantnych potraw
  • alkoholu
  • zdenerwowania.

Rozszerzaniu tych naczyń sprzyja też ekspozycja na słońce, jak i zbyt częste korzystanie z solarium, również długotrwałe stosowanie miejscowe sterydów oraz używanie laserów biostymulujących. Wszystkim tym objawom bardzo łatwo zaradzisz wykonując zabieg laserowego zamykania naczynek w PRIVE Gdańsk.

Efektem jest jednolita skóra bez zmian naczyniowych. Leczenie przebiega łagodnie i nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek ?

Terapia składa się z dwóch etapów:
1. Działania Lasera wraz z Falą Radiową na miejsca zmienione barwnikowo.
2. Wyciszającej maski, która koi skórę i przyspiesza procesy naprawcze tkanki, jest to także chwila relaksu.

 

Laserowe Zamykanie Naczynek Gdańsk Twarz Nogi Dekolt

Pękające naczynka skąd się biorą i jak je leczyć?

Pękające naczynka pojawiają się nie tylko na twarzy, ale też na całym ciele i wbrew pozorom, nie koniecznie są one związane z wiekiem. Często nawet młode dziewczyny, jak i  nastolatki mogą skarżyć się na pajączki na twarzy, na nogach czy ciele.

Jedną z kluczowych przyczyn powstawania naczynek często są geny.

Jeśli jeden z rodziców również miał problem z naczynkami, są duże szanse, że skłonność ta wystąpi również u dzieci, wynoszą one ok 40 % . Natomiast jeśli oboje – jest 90 % prawdopodobieństwa, że u dzieci ronieważ mogą pojawić się naczynka.

Co zrobić aby naczynka na nogach nie pękały ?

Badzo ważne jest zapobieganie więc podstawą jest noszenie profilaktycznych rajstop, pończoch czy podkolanówek przeciwżylakowych przedewszystkim w okresie ciąży.
Należy unikać długiego stania czy siedzenia z założoną nogą .

Jak walczyć z pękającymi naczynkami na nogach ?

Do usuwania pękających naczynek na nogach jak i innych obszrach, wykorzystujemy zabieg laserowego zamykania naczynek Epil Motion
Precyzyjna wiązka laserowa trafia dokładnie w poddawany zabiegowi obszar, powodując szybkie obkurczenie i zamknięcie rozszerzonych naczyń.

Technologia laserowego usuwania naczynek Epil Motion sprawdza się znakomicie w przypadku zmian naczyniowych na twarzy czy na ciele. Głowica posiada system chłodzeniaskórky,  umożliwia on zmnimalizowanie odczucia bólu w trakcie zabiegu jaki i chroni przed oparzeniem.

Dzięki zastosowaniu tej technologi, zabieg jest prawie bezbolesny, trwa naprawdę chwilę jak i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W 80% już po jednym zabiegu problem z naczynkami na nogach twarzy czy ciele, znika.

 

Co zrobić na pękające naczynka na twarzy?

Dającą bardz dobre efekty metodą likwidowania teleangiektazji na twarzy, ( widocznych pod skórą rozszerzonych naczyń krwionośnych) jest zamykanie ich wąskopasmowym światłem  z przedziału 500 do 600 nm, który wykorzystujemy również w zabieg  Epil Motion.

Technologia zawarta w głowicy Epil Motion szybko i w bezinwazyjny sposób usuwa popękane naczynka na twarzy i ciele. Epil Motion stosuje się do leczenia rumienia jak i  trądziku różowatego. Terapia polega na termicznym, kontrolowanym uszkodzeniu komórek, w których nagromadziła się hemoglobina.

Umów się na Bezpłatne konsultacje z naszm kosmetologiem

796442395

PRIVE-CLUB slide

Umów się na Bezpłatne konsultacje z naszm kosmetologiem

796442395

VIDEO

cennik

POJEDYNCZE NACZYNKO

99 zł

NOS

149 zł

BRODA

149 zł

POLICZKI/CZOŁO

199 zł

SZYJA

199 zł

DEKOLT

199 zł

TWARZ

299 zł

**w cenę wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu oraz enzymatyczne oczyszczenie powierzchni zabiegowej

Topp