fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

Fala Uderzeniowa X-Wave® BTL

BTL X-WAVE to nowoczesne urządzenie wykorzystujące falę uderzeniową do nieinwazyjnej kontroli cellulitu i poprawy tkanek. Fala akustyczna rozchodzi się po ciele w postaci intensywnych wibracji. Odpowiadają one za rozbijanie tkanki tłuszczowej, napinanie skóry i redukcję cellulitu.
Medycyna estetyczna i kosmetologia zmodyfikowały falę dźwiękową tak, aby dawała jak najlepsze efekty w leczeniu cellulitu. Skuteczność terapii jest potwierdzona, przeprowadzono badania kliniczne, skupiające się na leczeniu i eliminacji różnych defektów kosmetycznych.

SPRZĘT MEDYCZNY

 

zabieg fala uderzeniowa, fala uderzeniowa gdańsk, fala uderzeniowa,fala uderzeniowa cena,

Fala Uderzeniowa

Skuteczność zabiegów jest bardzo wysoka. Poprawę napięcia skóry można zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Gwarancją skuteczności jest opatentowana technologia zawarta w głowicy, która podczas zabiegu skupia się na wybranym obszarze ciała. Podczas oddziaływania fali uderzeniowej na ciało, usprawniony zostaje układ limfatyczny, dzięki czemu organizm z łatwością radzi sobie z eliminacją i usuwaniem strzaskanych podczas zabiegu komórek tłuszczowych. Likwidacja cellulitu wynika głównie z działania fali akustycznej na tkankę łączną, która pod wpływem wibracji ulega rozluźnieniu. BTL X-WAVE usprawnia tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Za pomocą jednego urządzenia jesteśmy w stanie osiągnąć wielowymiarowy efekt w szybki i bezbolesny sposób.

Procedura zabiegowa trwa około 30 minut i nie wymaga od pacjenta okresu rekonwalescencji (zdarzają się zasinienia w okolicy poddanej zabiegowi). Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas terapii należy pamiętać o spożywaniu zwiększonej ilości płynów i aktywności fizycznej. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii od 6 do 10 zabiegów z częstotliwością co 2-3 dni. Aby dodatkowo zwiększyć efekty zabiegu, warto bezpośrednio po każdym zabiegu zastosować odpowiedni preparat do ciała zalecony przez kosmetologa..

Poznaj fale uderzeniową X-Wave BTL®

X-Wave firmy BTL to rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone do nieinwazyjnego ujędrniania skóry. System ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkanki miękkie.

Technologia BTL X-Wave opiera się na komplementarnym działaniu fal akustycznych i elektrycznych. Skuteczność zabiegu gwarantuje również oddziaływanie opatentowanej głowicy na wyznaczony obszar zabiegowy. Terapia X-Wave BTL pomaga w tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia elastyczność i strukturę skóry oraz hamuje procesy starzenia.

X-Wave BTL stosowany jest do ujędrniania, odmładzania skóry i terapii antycellulitowej – doskonale poprawia metabolizm komórkowy – zmniejszając obrzęki i usuwając metaboliczne produkty uboczne.

 

 

zabieg fala uderzeniowa, fala uderzeniowa gdańsk, fala uderzeniowa,fala uderzeniowa cena,

 

Jak wygląda zabieg BTL® X-Wave?

Integralnym elementem zabiegu jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z pacjentem przed zabiegiem i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań.
Kolejnym krokiem jest palpacyjna i wizualna ocena grubości tkanki tłuszczowej w celu określenia stopnia cellulitu. Terapeuta rozpoczyna zabieg za pomocą fali akustycznej. Na obszar poddany zabiegowi nakładany jest żel, aby lepiej przewodzić fale. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Ile zabiegów i jak często wykonywać zabiegi?

Już po pierwszym zabiegu następuje zwiększenie elastyczności skóry i redukcja cellulitu. Dla uzyskania maksymalnych efektów należy poddać się serii zabiegów od 4-6, wykonując je 2-3 razy w tygodniu, dzięki czemu skóra stanie się jędrna i gładka, a cellulit zniknie.

Czy zabieg fali uderzeniowej jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, jedynie w miejscach gdzie cellulit jest bardzo zbity można odczuwać lekki dyskomfort.

 

Jak działa fala uderzeniowa w technologii X-Wave BTL®?

zabieg fala uderzeniowa, fala uderzeniowa gdańsk, fala uderzeniowa,fala uderzeniowa cena,

Impulsy akustyczne wytwarzają wibracje w tkance łącznej, powodując jej naprzemienne mechaniczne rozciąganie i rozluźnianie. Tkanka łączna odzyskuje elastyczność poprzez restrukturyzację komórek.
Efektem zabiegu jest poprawa mikrokrążenia, poprawa metabolizmu w obszarze zabiegowym, likwidacja złogów poprzez udrożnienie układu limfatycznego oraz procesy neokolagenezy – tworzenia nowych zagęszczeń pasm kolagenowych, oraz neowaskularyzacji – nowotworzenia naczyń włosowatych.

Cellulit może mieć ogromny wpływ na wygląd i samopoczucie niezależnie od etapu rozwoju. Wiele kobiet nim dotkniętych cierpi z powodu wyglądu swoich nóg, a w efekcie obniża się ich jakość życia. Cellulit związany jest ze zmniejszeniem zdolności transportowych naczyń limfatycznych. X-Wave BTL przyspiesza przepływ w tym układzie, stymuluje metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych.

Przed zabiegiem: Powiększone komórki tłuszczowe są wypychane ku powierzchni skóry, co powoduje typowy efekt skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się wraz z tkanką tłuszczową, nadając skórze nieestetyczny wygląd. Miejscowe krążenie krwi jest znacznie zmniejszone.

Podczas zabiegu: Do organizmu wprowadzane są oscylujące fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu i zwiększa się elastyczność naskórka. Znacznie poprawia się krążenie krwi w tkankach. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek jak i skórę właściwą.

Po zabiegu: Efektem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, co skutkuje widoczną i długotrwałą poprawą wyglądu skóry

UMÓW SIĘ TERAZ

508 856 101

Czytaj najnowsze informacje na temat kosmetologii, oferty promocyjne i inne informacje na naszych profilach :

cennik

Fala Uderzeniowa 1 Partia

1 zabieg

200 zł

Pakiet 4 zabiegi

720

Pakiet 6 zabiegów

960 zł

Fala Uderzeniowa 2 Partie

1 zabieg

350 zł

Pakiet 4 zabiegi

1260 zł

Pakiet 6 zabiegów

1680 zł

Fala Uderzeniowa 3 Partie

1 zabieg

450 zł

Pakiet 4 zabiegi

1620 zł

Pakiet 6 zabiegów

2160 zł
Topp