fbpx

PRIVE-CLUB

lang="pl-PL" prefix="og: https://ogp.me/ns#" / kosmetologia
PRIVE-CLUB blog kosmetologia

DR CYJ Hair Filler - Leczenie wypadania włosów Gdańsk

Peptydowa terapia leczenia wypadania włosów dr CYJ Hair Filler w PRIVE Gdansk

 To innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost ziszczonych włosów poprzez pobudzenie krążenia cebulek włosowych i rewitalizację mieszków włosowych. Terapia wypadania włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Jaki problem rozwiązuje zabieg dr Cyj Hair Filler?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR. CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Mezoterapia dr cyj

Dr. Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy, przeznaczony do leczenia problemów z włosami. Zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem ha, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.

MEZOTERAPIA PEPTYDOWA

Mezoterapia jest metodą stosowaną od lat do miejscowego leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki. Zabieg polega na podawaniu niewielkich ilości substancji leczniczej punkt po punkcie na określony obszar ciała – poprzez iniekcję. Preparat leczniczy podawany jest dokładnie tam, gdzie powinien być (dotyczy to zarówno obszaru ciała, jak i głębokości iniekcji).

ILE TRWA POJEDYNCZY ZABIEG LECZENIA WYPADANIA WŁOSÓW DR CYJ Hair FIller?

Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Używamy najmniejszych dostępnych igieł.

ILE TRWA CAŁA KURACJA LECZENIA WYPADANIA WŁOSÓW, ILE ZABIEGÓW, W JAKIM ODSTĘPIE CZASU?

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

JAK WYGLĄDA PRZEBIEG ZABIEGU KROK PO KROKU, CZY WYMAGA PRZYGOTOWANIA SIĘ, CZY  ZABIEG BOLI??

​Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

CO SIĘ DZIEJE ZE SKÓRĄ, ORGANIZMEM BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU, KIEDY USTĘPUJĄ SKUTKI UBOCZNE?

Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

DR CYJ CENA ZABIEGU

Cene zabiegu dr Cyj Hair Filler znajdziesz w cenniku poniżej.

JAKIEGO EFEKTU MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ, PO JAKIM CZASIE OD ZABIEGU LECZENIA WYPADANIA WŁOSÓW DR CYJ?

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

JAK DŁUGO EFEKT JEST WIDOCZNY?

​Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

JAKIE METODY NAJLEPIEJ UŻYWAĆ W LECZENIU WYPADANIA WŁOSÓW?

Wszystkie metody leczenia wypadania włosów w PRIVE CLinic dobierane sa po konsultacji trychologicznej z lekarzem lub trychlogie specjalista.

CZY W PRIVE WYKONAM ZABIEG OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO ?

TAK. Zabieg osocza płytkowego wykonywany jest w PRIVE 

Ten jak i każdy inny zabieg medycyny estetycznej najlepsze efekty przynosi wykonywany kilkukrotnie dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa Pakiety zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA
 • Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i nieletni poniżej 18 r. ż.
 • uczulenie na którykolwiek ze składników
 • zmiany skórne, choroby skóry
 • infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami
 • przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 • terapia sterydowa
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • choroby reumatyczne
 • powtarzające się anginy
 • zapalenie wsierdzia

cennik

0,5 ml - 1 zabieg

599 zł

0,5 ml DR CYJ HAIR FILLER - PAKIET 4 Zabiegów

1999 zł

1 ml -1 zabieg

699 zł

1 ml DR CYJ HAIR FILLER - PAKIET 4 Zabiegów

2599 zł

Zastanawiasz się nad odpowiednim dla ciebie zabiegiem? Umów się na bezpłatne konsultacje lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej

Topp