fbpx

PRIVE-CLUB

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
1) Administratorem danych osobowych jest Dawid Ponieważ prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną  pod nazwą PRIVE Dawid Ponieważ, ul. Rajska 1/5/f, g, 80-850 Gdańsk, NIP: 583-287-12-16.
2) Adresem kontaktowym w sprawach ochrony danych osobowych jest: kontakt@prive-club.pl.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez PRIVE drogą elektroniczną odpowiedzi na zapytania skierowane przez formularz kontaktowy, dotyczące m. in. oferowanych przez nas usług.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody.
6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
8) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność otrzymywania informacji oraz odpowiedzi zwrotnej na zapytania.

9) Uzyskanych od Państwa danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim. Podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.

10) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

 

Topp