fbpx

PRIVE-CLUB

AIRTOUCH Farbowanie włosów

Pożegnaj się z Tradycyjnym Balayage i przywitaj się z AirTouch: Co to jest i dlaczego twoje włosy potrzebują tej techniki?

Szukasz pięknego, wielowarstwowego, świeżego koloru, aby wprowadzić życie z powrotem do swoich włosów, ale znudził Ci się juz troche zwykły baleyage ? Nie jesteś jedyna. Podczas gdy balayage i ombre mogły przejąć całą scenę piękna włosów w 2018 roku, istnieje nowa metoda farbowania włosów, która pozwala uzyskać pięknie wymieszane włosy i nigdy nie pozostawi cię z efektem końcowym, który wygląda niemal dwutonowo.

Tak – mówimy tu o technice AirTouch. Jeśli nie słyszałaś o najnowszym i największym trendzie w koloryzacji włosów, nie bój się. Tutaj, w salonie Autumn Markley Salon w Fort Lauderdale, uwielbiamy tę metodę koloryzacji włosów i jesteśmy tu po to, aby dać Ci znać o wszystkich rzeczach AirTouch, w tym o tym, dlaczego potrzebujesz tej techniki koloryzacji w swoim życiu.

TECHNIKA AIRTOUCH
Technika AirTouch jest wyjątkowa, ponieważ wykorzystuje powietrze, w przeciwieństwie do tradycyjnego tapirowania i backcombingu, w celu uzyskania płynnej mieszanki kolorów. Aby osiągnąć ten rezultat, włosy są przedzielone na sekcje i podkreślone folią lub przezroczystą folią, w przeciwieństwie do technik wolnostojących, które są stosowane przy tworzeniu włosów balayage lub ombre. Odcinki włosów są następnie obrabiane w sposób bardziej ukośny, niż popularne od kilku lat liniowe pasemka.

Tutaj, w Jesiennym Salonie Markley, praca w poprzek to nasz chleb i masło. Metoda ta oferuje bardziej wszechstronny i naturalny wygląd pasemek, tworząc rezultaty, które bez wysiłku łączą się i lśnią.

Najważniejsza różnica tkwi jednak w tym procesie – podczas gdy stare szkolne pasemka były tkane na odcinkach włosów, aby uzyskać delikatne pasemka, Air Touch pozwala na zakończenie tkania powietrzem.

Twój stylista przedzieli włosy na odcinki. Następnie, na pasemka nakłada się suszarkę, aby wypchnąć włosy dziecka, pozwalając na podkreślenie tylko dłuższych pasemek. Co to oznacza dla Twoich naturalnych zamków? Cieńsze lub bardziej delikatne pasemka pozostają na zewnątrz folii – nie uszkadzają więc Twoich i tak już wrażliwych pasm.

air-touch-autumn-markley-salon
Ze względu na tę doskonałą technikę mieszania, AirTouch jest niesamowitą opcją dla tych, którzy chcą wstrzyknąć trochę koloru do swoich naturalnych zamków, ale obawiają się szkód, jakie mogą spowodować inne techniki podkreślania.

Końcowym rezultatem jest idealnie dobrana kolorystyka, która wydaje się być naturalna i bezproblemowa – połączona z błyszczącymi i miękkimi wymiarami, które z łatwością się rozrastają.

Technikę AirTouch, która wykorzystuje powietrze, w przeciwieństwie do drażniącego i backcombingu, do tworzenia płynnej mieszanki kolorów, można przypisać profesjonalnemu kolorysta Vladimirowi Sarbeshevowi. Rosyjski guru fryzur powiedział, że zaczął eksperymentować z technikami spoza oryginalnego balayage’u ze względu na wyzwania, przed którymi stanął on i jego klienci podczas korzystania z tej metody. Wśród tych wyzwań najbardziej widoczny był retusz, czyli tapirowanie i tapirowanie włosów. Vladimir wiedział, że istnieje metoda, która powoduje mniej uszkodzeń włosów i oszczędza czas jego klientów i jego samego. A kiedy nie mógł znaleźć tej metody, opracował własną.

AIRTOUCH KONTRA TRADYCYJNY RETUSZ
Technika AirTouch nie tylko daje piękne, mieszane rezultaty, ale także pokonuje jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed każdą inną techniką podświetlania i rozjaśniania – retusz.

Tradycyjna metoda retuszu polega na utapirowaniu i natapirowaniu fragmentów włosów przed nałożeniem środka rozjaśniającego. Następnie, koloryści używali grzebienia z ogonem lub przeplatali każdy odcinek włosów, aby zapewnić, że pasemka nie nałożą się na wcześniej farbowane włosy w miarę ich odrastania.

Styliści stosujący metodę AirTouch wybierają bardziej efektywną – i mniej szkodliwą – drogę. Używając suszarki do włosów w niskich i bezpiecznych ustawieniach, krótsze i cieńsze włosy są odsuwane od dłuższych pasm, dzięki czemu nowy odrost jest jedynym fragmentem włosów, który będzie wymagał rozjaśnienia. To nie tylko chroni Twoje włosy przed ewentualnymi uszkodzeniami, ale także oszczędza czas Tobie i Twojemu fryzjerowi. To, co najlepsze z obu światów.

AirTouch staje się globalnym fenomenem, ponieważ nie tylko jest zdrowszy dla włosów, ale także osiąga bardziej mieszane i naturalnie wyglądające rezultaty. Czego nie można pokochać?

DLACZEGO WYBRAĆ AIRTOUCH DLA SWOICH WŁOSÓW
Technika AirTouch jest idealnym wyborem dla Twoich włosów, jeśli szukasz bezpieczniejszej i trwalszej alternatywy dla oryginalnej metody podkreślania włosów metodą balayage lub ombre. Oto tylko kilka powodów, dla których uwielbiamy technikę AirTouch w porównaniu z innymi metodami rozjaśniania:

Jest ona bezpieczniejsza dla Twoich naturalnych włosów: W przeciwieństwie do tradycyjnej metody retuszu, która może spowodować ekstremalne pęknięcia i uszkodzenia Twoich naturalnych zamków, metoda AirTouch została wynaleziona w celu bezpiecznego rozjaśniania włosów przy minimalnych uszkodzeniach. Uzyskuje się znakomite rezultaty, bez uszkodzeń, które mogą spowodować inne techniki rozjaśniania.

Technika AirTouch jest bardziej efektywna czasowo: Technikę AirTouch osiąga się poprzez rozdzielenie dłuższych pasm na sekcje, a następnie farbowanie powietrzem włosów, które są mocno trzymane w tej sekcji, tylko podkreślając folię pozostałych włosów. Z tego powodu, od początku do końca może minąć mniej niż 45 minut, co pozwala zaoszczędzić czas i kłopoty w salonie.

Technika ta doskonale łączy się z Twoimi naturalnymi włosami: O ile oszczędność czasu i zniszczeń jest świetna, o tyle rozjaśniasz swoje włosy dla uzyskania efektu, prawda? Cóż, AirTouch jest nie tylko szybszą i bezpieczniejszą alternatywą dla oryginalnych włosów typu balayage czy ombre – zapewnia również lepsze rezultaty. Efektem końcowym są idealnie wymieszane, naturalnie wyglądające pasemka, które z łatwością odrastają.

Łatwiej je uzupełnić: Włosy dziewczęce i cieńsze, krótsze włosy będą częścią Twoich włosów, bez względu na wszystko. Jeżeli chcesz osiągnąć rezultaty, które dobrze się wymieszają i utrzymają się do roku, renowacja włosów metodą AirTouch jest prosta, szybka i łatwa. Każda głowa włosa jest wyjątkowa – więc upewnij się, że porozmawiasz ze swoim fryzjerem Autumn Markley, aby zobaczyć, jak często powinnaś wracać do salonu w celu dokonania szybkiej renowacji!

Jest to bardziej komfortowa technika: Klienci kochają AirTouch w porównaniu z innymi technikami podkreślającymi, ponieważ jest on znacznie wygodniejszy dla ich skóry głowy. W przeciwieństwie do oryginalnej metody rozjaśniania i rozjaśniania, która wymagała obszernego tapirowania i tapirowania, AirTouch używa suszarki do włosów, aby rozdzielić grube pasma od cienkich i tylko rozjaśnić mocniejsze pasma włosów. Powietrze wykonuje całą ciężką pracę tkania „małych włosków”, pozostawiając dłuższe pasma do podkreślenia.

Kontroluj rezultaty jasności, które chcesz uzyskać: Inne techniki rozjaśniania i farbowania mogą nie być w stanie dostosować się do konkretnej jasności lub odcienia w sposób, w jaki AirTouch może to zrobić. Wspaniała wiadomość dla perfekcjonistów, którzy zdecydowali się na konkretny odcień włosów! Dostosowując ilość włosów, które wysuszyłasz z określonego odcinka, Twój stylista może wybrać, jak jasny ma być Twój efekt końcowy. Aby uzyskać ciemniejszy efekt, stylista musi po prostu wypchnąć więcej włosów u nasady, co spowoduje, że mniej włosów będzie farbowanych w folii. Aby uzyskać jaśniejszy lub jaśniejszy odcień, mniej włosów może zostać wypchniętych z sekcji, dzięki czemu w folii pozostanie więcej włosów.

UTRZYMANIE EFEKTU AIRTOUCH – JAK DŁUGO TO TRWA?
Tutaj, w Markley Salon w Fort Lauderdale, szkolimy naszych stylistów, aby stali się ekspertami w technice AirTouch. Nasi klienci uwielbiają tę technikę, ponieważ pozwala im ona zaoszczędzić czas i ewentualne uszkodzenia, osiągając przy tym niesamowite rezultaty. A do tego najlepszą wiadomością jest to, że jest ona jeszcze bardziej długotrwała niż inne highlighti
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

skąd wziąla się technika Airtouch ?

air touch hair
airtouch wlosy
metoda air touch
technika air touch
technika koloryzacji airtouch
airtouch cena

Topp